Mitsubishi Eclipse – введення.

Протягом приблизно 20 років, Mitsubishi Eclipse був одним з більш привабливих спорту Америки купе. Свідченням його успіху містять блискучі стиль, сильні двигуни, щедре кількість релаксації і доступності. Як ці риси також представляють популярні вітчизняні задньопривідні спортивних купе, Mitsubishi Eclipse була названа японська версія поні автомобіля. І як деякі очевидні впливу, затемнення відомо краще для його прямолінійні робочі характеристики, ніж пряме здатність поворотів. Затемнення також постійно були визначені виключно для ринку США і є рідкістю в інших частинах Землі.

Піонером затемнення було виграшу спільного підприємства почалася в середині 80-х між Mitsubishi і Chrysler, відома як Diamond Star Motors (DSM).

У загальній складності було чотири покоління Eclipse. Вимірюється в умовах всебічного виконання і дизайну, поточний, звичайно, не сутулитися. Але до Затемнення, приймаючи його було прекрасно піклуються, зроблять доступним і цікавим для інвестицій зростаючі відданий спорткупе.

Регулярне обладнання для GS обробка включає в себе круїз-контроль, 50/50-split спинки заднього сидіння, 18-дюймові легкосплавні диски, вхід без ключа, кондиціонер, повний електропакет, шість динаміків звукової системи разом з CD-плеєром і нахилу тільки рульове колесо.

У той час як, Спорт GS нагрівається Електропривід дзеркал, люк на даху, Протитуманні фари, Ксенонові фари, шість способом сидіння водія, підігрів передніх сидінь шкіра, дев’ятьма динаміками Rockford Fosgate звукова система разом з шістьма компакт-дисками, допоміжне гніздо для навушників, кермо встановлено контроль, супутникове радіо і Bluetooth на додаток до обладнання пропонується в комплектаціях GS.

Spyder оснащений складного даху.

І GT отримує стандартний двигун V6, краще заднього стабілізатора поперечної стійкості, більші задні гальма, автоматичний клімат-контроль і величезний задній спойлер (для купе тільки). Автомобіль не приходить з якою-небудь значною варіанти заводі, хоча ви обов’язково отримаєте док-адаптер, який є одним з багатьох встановлених дилером аксесуарів.

Mitsubishi Eclipse є купе, яка перебуває в провадженні з 1989 року право на ринки кермо. Він був названий на честь 18-го століття англійської скакового коня, яка виграла 26 гонок, а також був проданий як Eagle Talon і Plymouth Laser полон імпорту через Mitsubishi Motors “близькі стосунки з Chrysler Corporation. Їх партнерство було ідентифіковано як алмаз-Star Motors, або DSM, і транспортний засіб тріо завдяки тісній другого покоління лінії були іноді називають прізвиськом DSM серед ентузіастів колах.

Станом на 2009, затемнення approvedly для захоплень в Північній Америці, Саудівської Аравії, Філіппін, Кувейт, Оман, ОАЕ, Китаю, Південної Кореї і Бразилії.

Історія Mitsubishi
Mitsubishi Motors автомобільний фольклор сходить до 1917 році, коли Mitsubishi Модель, лакують першого серійного автомобіля, була введена. Протягом наступних 20 років корпорація вкоренилося себе як піонер, розробки, серед іншого, лакують оригінальний двигун дизель, свого першого великого розміру автобуса (народження всесвітньо відомого Fuso комерційної лінії автомобіля), його перші чотири колеса пасажирського автомобільного макет, і його перший дизельних вантажівок.

Що таке спортивне купе
Переворот? або купе (що випливають з французького Купер дієслово, різати) являє собою закриту конструкцію автомобільного тіла (постійно прикріплені безпечне даху), точна інтерпретація яких варіюється від конструктора і каву, і з плином часу. Coup? И регулярно hardtopped спортивних автомобілів або спортивного варіанту седан (салон) дизайн кузова, з дверима зазвичай деградували з 4 до 2, і моноблочні інтер’єру (наприклад, задні сидіння, розташовані далі вперед, ніж у стандартній седан), які пропонують або два місця або 2 +2 розміщення (місця для двох пасажирів на передніх і два рідкісних пасажирів або дітей в спину). До появи моторизованих легкових автомобілів, слово відноситься до лінії фронту або після відділення Континентальної диліжанса.