Naza автомобільної США ринку можливо

Малайзії не викликають в уяві думки з автолюбителів як автомобільної держави. Дійсно, багато хто з автомобілів, випущених в цій зростаючої Південно-Східної Азії нації виробляються у співпраці з більш відомими брендами, включаючи Volkswagen і Kia. Це може все мінятися найближчим часом, як в Малайзії провідних виробників авто не втрачати більше моделей, що містять їх власне утримання. Один з виробників, Naza Automotive Manufacturing, робить саме це, випустивши пару моделей цього місяця, що буде Малайзії розроблений і буде використовувати місцеві матеріали. Як міг цей крок виявитися важливим американським автомобілістам? Ну, так само, як кілька китайських виробників є проекти з приведення дешевше ціни автомобілів в США, Малайзії автовиробників можливо, незабаром послідує. Швидше за все, ви ніколи не чули про Naza, але тримати очі на світовій арені Auto AS Naza і принаймні один малайзійський автовиробник Proton, поспішають розробляти автомобілі спеціально призначених для прибуткового ринку США.

Naza, швидше за все, не бути ім’ям легко забувається, але по двох різних причин: по-перше, подібність автовиробника “нацистської”, а другий, тому що компанія скоро будемо будувати свої власні автомобілі для розширення ринку Малайзії. Раніше Kia автомобілі були головним продуктом компанії побудована з моделлю Peugeot також планується до випуску. Тепер, відповідно до корпоративних джерел, компанія буде будувати два власних моделей, 1.1L двигуном автомобіль називається NX01 і трохи більше моделі NX02.

Незважаючи на схожість з горезвісним словом нацист, компанія також відома як ДН і могли б використовувати це остання назва на експорт потужністю один раз була зустрінута на внутрішній ринок. NAM чиновників, разом з його головним конкурентом національного, Протон, безумовно, буде вивчення найближчі випуск китайських автомобілів на американський ринок. Якщо китайські автомобілі успішним за кордоном, шукати NAM і протонної моделі, побудовані на новостворений Малайзії заводів на експорт, а також. Цей крок може чинити додатковий тиск ціни на ринку США як ще одне джерело дешевше ціни автомобілів входить у наш ринок. У той же час, Малайзія може використовувати фінансові підвищення експорту потенційно прибуткових продуктів за кордоном.

Так, американський автомобільний ринок змінюється як автомобільна промисловість Малайзії. Можливо, Ford або GM буде працювати з Naza і допомогти принести в деяких моделях, щоб заповнити свої власні лінії. Більш ніж імовірно, цього не станеться і Naza буде діяти поодинці. Незважаючи на це, американські споживачі можуть виграти у формі більш широкий вибір і з низьким нові ціни автомобіля принаймні, в сегменті початкового рівня.