Nexteer електропідсилювач керма

Виробники автомобілів в Європі, так і в решті світу замінюють гідравлічні системи рульового управління з на вимогу систем з електричним приводом, який допоможе скоротити споживання палива і викиди CO2 на величину до 5%. Однією провідною шестернею систем пакет EPS механізму в моторному відсіку, далі від водія, ніж традиційні колонного типу системи EPS.

Гонки нового Citroen DS3 від використовуватиметься система поставляється Nexteer автомобільної. Citroen DS3 Racing є 202bhp обмеженим тиражем преміум-компакт-Citroen в автомобіль, Citroen DS3. Гонки DS3 буде доступна у дилера Citroen в наступному році. Автомобільна система Nexteer є версія технології встановлені в стандартних Citroen DS3, але, налаштований у відповідності з вимогами продуктивності ентузіастів.

Лоран Брессон, європейські та глобальних продажів Виконавчий Nexteer Автомобільна директор сказав: “Це потужна схвалення наших EPS, щоб показати на такого вузькоспрямованого водія автомобіля як гоночний DS3. Мікронних пильну увагу до деталей у нашому виробництві та досвід наших в Народний дім-програмного забезпечення допомогли інженери Citroen гонки, щоб створити автомобіль з винятковими почуття керма ».

Nexteer автомобільної стали піонерами нових компонентів рульової рейки, щоб допомогти поліпшити своє уточнення єдина система шестернею і відчуття напрямку, як важливо для високої продуктивності і рульового водіння. Недавній успіх Nexteer Автомобільна є надзвичайно аж до її бажання зберегти якнайбільше дизайну і виробничого процесу в будинку, як це можливо. “Маючи розробка і виробництво повністю на будинок дає нам чудову гнучкість і контроль якості і дозволяє нам більш тісно інтегрувати наші системи для підвищення якості, упаковки, ваги і продуктивності”, пояснює Лоран Брессона.

Щоб зберегти якомога більше в будинку компанія була змушена зробити значні інвестиції в R & D, більше 40 мільйонів євро пішли в R & D департаментів наявність у них достатніх ресурсів, матеріалів і устаткування для виробництва систем рульового управління.