Nissan Барселоні Встановлена ​​з сонячними батареями

Як виробники автомобілів прагнуть допомогти у захисті навколишнього середовища, різних стадіях виробництва автомобілів зроблені щоб позитивно впливати на навколишнє середовище. Третій за величиною японський виробник автомобілів Nissan є одним з виробників автомобілів звертають свої складальні заводи в екологічно чистих об’єктів. Нещодавно компанія оголосила, що вони будуть використання сонячних батарей в їх Барселони складальний завод.

Компанія оголосила про свій Nissan Green Program 2010 минулого року, і цей крок є частиною цієї програми. Відповідно до автомобільною компанією, 606 сонячних панелей буде використовуватися в складальний завод Барселоні. Ці сонячні батареї займе близько 3000 квадратних метрів. В цілому, ці сонячні панелі можуть генерувати 308000 кіловат-годин електроенергії на рік. Крім забезпечення об’єкта з електрикою, використання сонячних батарей може зменшити викиди діоксиду вуглецю з об’єкта. Згідно Nissan, використання сонячних батарей може зменшити викиди діоксиду вуглецю на 110 тонн на рік.

На сьогоднішній день 480 з 660 сонячних панелей вже на місці. Ці сонячні фотоелектричні панелі означає, що вони перетворять сонячну енергію в електрику безпосередньо. Решта сонячні панелі теплові які означають, що вони будуть використовуватися для нагріву води для рослин і забезпечити тепло, необхідне в процесі забарвлення. Ці 126 теплових сонячних батарей будуть встановлені до кінця літа.

За даними автовиробника, завод Барселоні збірка їх другого об’єкта в Іспанії, щоб використовувати сонячні батареї. Це робить Nissan єдина автомобільна компанія в країні, яка сприяє використанню сонячних панелей на своїх заводах. Раніше цього року, Nissan також оголосили, що їх Авіла Завод також буде встановлений з 732 сонячними панелями. Використання цих панелей сонячних батарей призведе до скорочення 267 тонн вуглекислого газу щорічно.

Крім використання сонячних батарей на їх фабриках, Nissan також зосереджується на утилізацію відслужили свій термін автомобілів. Раніше цього року, компанія також оголосила, що вони досягли своїх цілей з точки зору утилізації.

Те, що компанія переробляє ті залишки процесу подрібнення, що відслужили свій термін автомобілів пройти. Подушки безпеки компоненти також переробляється компанією як частина їх програми охорони навколишнього середовища відома як програми Nissan Green Program 2010.

Що стосується автомобілів, які вони пропонують на світовому ринку авто, Nissan сприяє використанню CVT або безступінчатим коробкою передач. Майже всі моделі авто Nissan введені на ринку в даний час пропонується з CVT на додаток до економічних двигунів з датчиками детонації Nissan і інші підвищення паливної економічності компонентів. Безступінчата коробка передач забезпечує паливну економічність, так як це зменшує втрати потужності, як потужність двигуна проходить через передачі на ведучі колеса. Зменшення втрат потужності означає, що двигун згорів би відносно менше палива, щоб компенсувати втрати.

Компанія також оголосила, що вони розвиваються трилітровим автомобіля. Цей автомобіль, як очікується, балотуватися на сто кілометрів на трьох літрів палива. Крім цього, здається, що Nissan головний виконавчий директор Карлос Гон побачив, що настав час для гібридних автомобілів, як Nissan знаходиться на шляху до розробки гібридного транспортного засобу самостійно.