Nissan автомобілів майбутнього Buzz

Nissan Motors продовжує робити важливі кроки у становленні однією з найвищих якості автовиробників на сцену в Північній Америці сьогодні. Тривалий термін служби в тіні японських молодців Honda і Toyota, Nissan бореться з серією нових або оновлених моделей, щоб розрізати на Honda Toyota-домінування. Чи можуть вони успіху? Вам судити, як ми поглянемо на чотири найближчі пам’ятки скоро, щоб зробити їх зовнішній вигляд у дилера Nissan поруч з вами!

Nissan Versa – Toyota, Scion поділу був хіт з молоддю, в той час як Nissan було дертися, щоб забезпечити моделі, що можуть захопити інтерес нових драйверів, будучи в той же час доступним. Планується до випуску на літо 2006, Versa буде поставлятися з 1.8L рядний чотирициліндровий двигун і надаватися у вигляді п’яти дверей хетчбек або седан з чотирма дверима. Автомобіль буде вироблятися в Мексиці зі стартовою ціною в районі 12 000 доларів очікувалося.

Nissan Cube – ще в “, може бути, вона буде імпортована” етап, новий Cube є відповіддю на Nissan Scion ВР і елемент Honda. Сидіння 6:55 дорослі, Куб саме це: коробка на колесах. Опубліковані доповіді свідчать про те, що куб буде випущена до північноамериканському ринку до 2008 року.

Nissan Sentra – нова Sentra, як очікується, вклонитися в другій половині 2006 року як модель 2007. Істотні зміни дизайну і вгору ривок ринку плануються Nissan, щоб допомогти машині більш ефективно конкурувати з VW Golf і Mazda 3.

Nissan Altima – велике перетворення, що очікує Altima є введення гібридним двигуном. Планується хіт салонах Nissan до осені 2006 року, ця нова модель Altima буде насправді Toyota запозичувати технології для створення першого гібридного Nissan. Двигун і акумулятор буде все Nissan, проте, мабуть Nissan потрібна допомога від свого японського конкурента, щоб увійти в зростаючий сегмент гібридних.

Після 2008 року споживачі можуть очікувати побачити оновлений Quest ван робить його зовнішній вигляд з тонкими змінами на інших транспортних засобах відповідно Nissan вгору. Додаткові моделі знаходяться в стадії концепції; чекати деякі, які будуть показані на майбутньому автошоу.

Хоча ще занадто рано, щоб підтвердити кожну з чотирьох моделей ознаками, наполегливі Nissan в найближчі роки є збільшення своєї частки на покоління “Y” ринку. Якщо Cube Versa і зробити їх зовнішній вигляд, як сподівалися, Nissan, швидше за все, кілька очок з молодими водіями у двох областях: стиль і ціну. Бережись Honda і Toyota дивитися!