Nissan відмовляється від важких Titan план

Nissan Motor Co, Ltd відмовилася від своїх планів будівництва важких вантажівок Titan. Ця інформація була розголошена Autoweek. Автовиробник був споглядаючи з приведення в три чверті і один-тонних моделей на ринок в 2009 або 2010 році. Але в даний час План відкладено і, ймовірно, буде переглянутий.

Карлос Таварес, головний продукт розвитку автовиробника, заявив, що компанія вирішила, що принаймні на даний момент, вартість розробки необхідних компонентів на місцях важких вантажівок не коштувала потенційну віддачу, особливо з урахуванням потенційної волатильності вантажівок сьогоднішньому ринку у зв’язку з усе зростаючою ціни на газ.

Важка обов’язок версії Nissan Titan зажадає унікальних і доукомплектован тілу впоратися з корисним навантаженням збільшилася і маса буксированого вантажу. Аналітики в промисловості говорять, що з ростом цін на газ, автовиробник не міг не замислитися про паливної ефективності, перш ніж вигадувати новий автомобіль або варіант. Проте, найвпливовішим чинником, який може вплинути на злам план низького прогнозу продажів, який є сумою всіх негативних факторів.

Високо фінансову винагороду, сегменті важких вантажівок є досить конкурентоспроможними і домінують Ford, GM і Dodge. Таким чином, вихід на нові ринки потребує величезних інвестицій у розвиток виділених платформ і приводів. Для автовиробника, щоб мати можливість зламати, він повинен мати можливість вкладати значні кошти на Nissan паливних насосів, великих дизельних двигунів і трансмісій важких обов’язків.

Toyota Motor Corp, тільки іншим японським автовиробником в повнорозмірний вантажівка ринку також повідомляється покласти свої плани з важкої варіант Тундра на невизначений термін.

Nissan також має намір відмовитися від одного або кількох своїх вантажівки основі позашляховики на кладовищі. Автовиробник в даний час будує чотири тіла на рамних позашляховиків – Xterra, Pathfinder, Armada і Infiniti його рідний брат, QX56. Припиненої позашляховики як очікується, будуть замінені кросовери цілісним. Але автовиробник не дав цільового строку для його звільнення.

Автовиробник також буде відмовитися від деяких його тіла-на-кадр позашляховиків і буде заміною їх більш легкі і економічні кросовери. Infiniti QX56 і Nissan Pathfinder і Armada використовувати тіло-на-рамної конструкції.

“Не всі, але частина позашляховики збираються переходити на monoque, цільним,” Карлос Таварес, розробка продукту Nissan бос, сказав в інтерв’ю на автосалоні тут. Ніяких термінів не було дано. “Ми призупинили свою важких вантажівок програму, тому що, з точки зору бізнесу, ми думали, що ризик був занадто високий”, додав Таварес.

Важкого пікапа потрібно виділений рама, підвіски і трансмісії, щоб обробляти більш високі навантаження вага, сказав Таварес. Дизельний двигун буде обов’язковим. “Якщо ринок так собі, ви можете втратити багато грошей. Є багато місць в світі, де ми можемо витратити наші гроші”. “Може бути,” Таварес сказав, “ми Райан Томас родом з Денвера, штат Колорадо. Він виріс у родині автомобіль afficionados. В даний час проживає в Детройті, де він володіє ремонтної майстерні і на півставки працює в якості консультанта для місцевих автомобільний журнал.