Nissan доставити європейських попередній перегляд Sony Playstation 3

Відео фанатиків гоночна гра, звичайно, відзначити стенді Nissan в якості першої зупинки в Женеві цього року автосалон. Що може залучити їх ближче і довше нової ігрової консолі від Sony. Sony Playstation 3, на третій консолі від компанії, оснащено Концепція Gran Turismo HD. Сказав гра для любителів користуватися. Він буде вторгатися в автосалоні, щоб розважити фанатиків.

PlayStation 3 (PS 3) є третім відеоігор Sony Computer Entertainment в консолі. Він конкурує з Nintendo Wii і Microsoft Xbox 360. PS 3 була випущено 11 листопада 2006 року в Японії і 17 листопада 2006 року в ринки у Сполучених Штатах, Канаді, Мексиці, Гонконгу і на Тайвані. Цього року ігрову консоль вийде в Сінгапурі, на Близькому Сході, в Європі та Австралії. PS 3 доступний у двох початкових конфігурацій – 20 Гб Основні моделі і 60 ГБ модель преміум-класу.

Довгоочікуваний ігрова консоль надійде в продаж у Європі 23-го числа цього місяця. Таким чином, стенд Nissan на Женевському автосалоні буде одне з небагатьох місць, щоб запропонувати PS 3, перш ніж вона потрапляє на ринок. Є тільки три консолі на стенді компанії Nissan, таким чином, автовиробник очікує довгі черги. Для збереження громадського порядку, Nissan буде підвищення безпеки на своєму стенді.

Відвідувачі стенду автовиробника могли не тільки милуватися приголомшливою частини тіла Nissan і аксесуари для них також може бути підключений до PS 3 манії. Під час відвідування стенду Nissan, вони також можуть бути одними з перших, щоб побачити нові автомобілі з швидко зростаючим японським автовиробником.

Nissan був чільне місце в усіх ігор Gran Turismo. Це дозволило на екрані гонщиків різного віку і можливостей, щоб змагатися в десятках моделей Nissan на деяких з найбільш складних схем, як в реальному і віртуальному світі. Коли Gran Turismo 4 був запущений два роки тому по всій Європі, одну з основних зірок був яскравим жовтим Nissan 350Z 35-й Річниці.

Оновлений 350Z Nissan, які також будуть представлені на автосалоні в Женеві, має двигун VQ як охрестили VQ 35 HR. У збільшує силу старої версії по 313PS на 6800rpm. Крутний момент тепер 358Nm на 4800rpm і максимальна швидкість двигуна досягла 500rpm вище на 7500rpm. Крім того, близько 80 відсотків основних частин автомобіля авто є новими.

“Ми дуже раді, що нові PlayStation 3 з Gran Turismo HD буде на нашому стенді на автосалоні в Женеві. Пристрасть Sony для віртуальних гонок відповідає нашій пристрастю до виробництва автомобілів, які є великими, щоб рухатися, як втілена нещодавно оновлений 350Z “, сказав Пол Вілкокс, віце-президент по стратегії і маркетингу Nissan Europe. “Це буде ще більше, ніж зазвичай в Женеві для Nissan в цьому році завдяки світовій прем’єрі нової моделі ключових для нас”, додав він.