Nissan на перехресті

Японський виробник автомобілів Nissan в даний час на перехресті. Це те, що Nissan головний виконавчий директор Карлос Гон натякнув на прес-конференції, що відбулася після річних загальних зборів акціонерів у Йокогамі, Японія. Розглядається як рятівника японський виробник автомобілів, Гон заявив, що компанія відіграє вичікувальну позицію. Nissan чекає і спостереження на світовому ринку авто, перш ніж він вирішить, чи буде він зосередитися на виробництві гібридних автомобілів або дизельним двигуном-транспортних засобів.

Відповідно з головним шефом з Nissan, гібридних і дизельних автомобілів в даний час один проти одного на авторинку США. З конкурсу розжарюється, Nissan доведеться чекати чи громадськість покупки автомобіля підуть на автомобілях з дизельним двигуном або гібридів. Після оцінки реакції ринку, Nissan, як очікується, зробити свій хід.

“Коли ви йдете на ринок, рішення будуть на функцію реакції клієнтів до двох технологіях. Чесно кажучи, це не очевидно сьогодні, “сказав Гон.

Гон не тільки повинен піклуватися експлуатації Nissan, а й французького автовиробника Renault. Гон зазначив, що дві компанії, що здійснюють дослідження і розробки в обох гібридних і дизельних технологій. Він зазначив, однак, що компанія буде випускати те, що покупці автомобілів шукаєте. “Коли ринок зрушиться, ми будемо слідувати”, говорить Гон.

На зборах акціонерів, Гон було відкрито критикували за його позицію щодо розвитку гібридних технологій. Генеральний директор одного разу сказав, що гібридні автомобілі не практичні. Але це було на початку 2000-х і часи змінилися. Насправді Nissan вже представила Nissan шоку обладнані Altima Hybrid на автомобільному ринку США на початку цього року.

Гон мабуть, на користь з розвитком чистих дизельних двигунів. Це відбувається тому, дизельні двигуни, як відомо, виробляти більше крутного моменту, ніж бензинових двигунів. Це буде хороший силової установки для їх роботи автомобілів, таких як Nissan 350Z. Ще однією перевагою використання дизельних двигунів є те, що дизельне дешевше, ніж бензин. Це означає, що покупці автомобілів дозволить заощадити гроші на витрату палива і в той же час, роблячи їх частка у захист навколишнього середовища.

Раніше цього року, Nissan оголосили, що їхній перший автомобіль дизельним буде продаватися в Сполучених Штатах на рубежі десятиліття. Крім цього, Nissan також пообіцяла, що вони представлятимуть гібридний автомобіль власного до 2010 року. Altima, хоча Nissan, використовує Hybrid Drive Synergy Toyota. Nissan також обіцяють доставити трилітровий автомобіль в 2010 році. Зазначений автомобіль буде в змозі покрити 100 кілометрів всього за три літри палива.

Гон також заявив, що Nissan або Renault на те пішло зацікавлена ​​в покупці британських брендів Jaguar і Land Rover від компанії Ford. Це у відповідь на чутки, циркулюючі в автомобільній промисловості, що Renault може бути зацікавлена ​​в покупці європейських брендів. “Ми не зацікавлені в покупці брендів”, говорить Гон. «Чому ви хочете купити бренд, який буде коштувати вам мільйони? Як ви збираєтеся створити віддача від таких інвестицій? Особисто я не думаю, що Renault, ні Nissan, потрібно це сьогодні “.