Nissan ніяких нових моделей не призвели до падіння прибутку

Nissan Motor, один з трьох найбільших азіатських конкурентів —- спільно з Toyota Lexus виробник гальмівних колодок і Honda, недавно оголосила, що її прибуток знизився за третій квартал поспіль через зниження внутрішнього попиту. Третій за величиною автовиробник Японії вдалося продати менше легких вантажівок у США, а платити більше податків.

Падіння чистого доходу компанії Nissan на 16 відсотків до ¥ 92300000000 або $ 765 млн за попередні три місяці цього року, що закінчилися 30 червня від ¥ 110200000000 роком раніше.

Причина, чому Nissan продав кілька автомобілів усередині країни через старіння населення, додати до цього відсутність нових моделей автомобілів. У той час як продажі великих автомобілів впали через постійно зростаючих цін на бензин, який досяг $ 3 за галон.

За словами Такаші Аокі, керівник фонду з управління активами Mizuho, ​​”Падіння продажів на внутрішньому ринку тягнуть вниз результати, в той час як погіршення асортименту мене турбує. Як тільки дешеві автомобілі, як Versa і Sentra, здається, продають добре”.

У минулому році Nissan головний виконавчий директор Карлос Гон були скасовані бонуси, які повинні бути надані з топ-менеджерами, включаючи його самого, так як автовиробник не вдалося досягти своєї мети, не кажучи вже про прибутки впали в перший раз за сім років.

Nissan також не вводиться будь-якої нової моделі автомобіля на внутрішньому ринку за останні 16 місяців, у яких на той же період Toyota представила 11 нових або перероблені моделі в той час як Honda представила три. Гон заявив, що Nissan потрібно поліпшити, якщо вона хоче, щоб залишатися конкурентоспроможними. Він також додав, що автовиробник повинен випустила нові моделі на більш регулярній основі.

У квітні минулого року Гон відмовився від нагляду операціями в Північній Америці дає йому більше часу, щоб зосередитися на підвищенні ефективності Nissan і Renault. Французький виробник автомобілів володіє 44,3 відсотками Nissan.

Три місяці включно 30 червня, Nissan разом з Toyota і Honda була в змозі отримати вигоду з 5,3-процентне падіння вартості ієни по відношенню до долара. Ієна впала на 11,7 відсотка по відношенню до євро.

Компанія також резюмувати свій річний прогноз, заявивши, що вона представить 11 нових транспортних засобів або перероблений на поточний фінансовий рік. Він також прогнозує, що своїх нових моделей допоможе у підвищенні чистого прибутку на 4,2 відсотка вище, ніж ¥ 480000000000 прогнозується в 12 місяців, що закінчилися в березні наступного року.

Виручка також бачили, скоротиться на 1,6 відсотка до ¥ 10300000000000 в цьому фінансовому році, оскільки загальне для більш раннього року був протягом 15 місяців продажів в Європі і Мексиці за даними компанії, коли він змінився обліку для фінансового року. Операційний прибуток автовиробника за квартал також знизився на 3,2 відсотка до ¥ 148400000000 в той час як продажі автомобілів збільшиться на 5,9 відсотка до 875 000.