Nissan, перший підприємство в паливних елементах лімузині

Nissan Motor Co, Ltd, раніше поставлених X-TRAIL FCV, найперший лімузин паливних елементах, у Канагава Тоши Kotsu ТОВ лімузин буде використовуватися в якості частини їх водієм керованої найманого автопарку Канагава.

Nissan є першим автовиробником, щоб ризикувати в лімузині області паливних елементів. Це також перший примірник, що на паливних елементах транспортних засобів стало доступним для найманого автосервісів. Nissan мета в тому, щоб забезпечити споживачам можливість познайомитися з краєм паливних елементах технології, яка включає в себе продуктивність та економічну чисті вигоди.

Nissan X-Trail FCV використовує оригінальний Nissan паливних елементів стека і компактні літій-іонні батареї, які здатні генерувати подібний рівень продуктивності авто як його бензиновий аналог. Nissan оригінальні паливних елементах стека проводиться поліпшеною вихідною потужністю до 90 кВт з максимальною швидкістю і прискоренням нарівні з бензиновим двигуном.

Nissan X-Trail FCV заснована від компактного кросовера SUV. Автомобіль оснащений якісних автомобільних запчастин, які включають Nissan моста в зборі, гальма, радіатори, суспензії та інші аксесуари. Але найцікавіше про лімузина є його технології паливних елементів.

Паливно-клітинних технологій може похвалитися своєю екологічністю функції. Це є одним з факторів, чому технологія стає настільки привабливим, особливо серед автовиробників. Через зазначений технологій, виробництва енергії з водню буде генерувати практично нульовим рівнем викидів просто тонкий пар. У зв’язку з цим, немає рухомих частин буде деградувати і в кінцевому підсумку виявляються на звалищах. Крім цього, немає також буде ніякого шуму і шкідливих викидів при спалюванні орієнтовані генератори. Те, що дали не менше ніж оптимальної економії палива через комбінованого виробництва тепла та електроенергії.

Кисень і водень, два з поновлюваних елементи, використовувані в паливних елементах технології, природно рясні навіть у повітрі. Ось чому немає ніякої необхідності автовиробників турбуватися про доступність джерел. Паливних елементах технології полягає в хімічній реакції злиття між киснем і воднем палива. Хімічний сплав виробляє електричну енергію і воду в якості побічного продукту.

Під програми Nissan Green Program 2010, автовиробник пропонуватиме передові технології і продукти, щоб допомогти зробити реальні скорочення викидів CO2. Програма включає в себе подальше практичне використання паливних елементах. З квітня 2006 року, автовиробник дозволив споживачам розібратися в особливостях експлуатації та переваги паливних елементах, роблячи їх доступними для тест-драйвів на Nissan Галерея на своєму головному офісі в Ginza, Токіо.