Nissan скоротити Робота в Японії

У Сполучених Штатах, велика трійка відчувають фінансові проблеми через зниження продажів, як японські бренди збільшили свою частку в автомобільному ринку США. Ці проблеми призвели до масового скорочення робочої сили. Ford, General Motors і Chrysler також закриті заводи і скорочений робочий день і виробництва, щоб оправитися від збитків, які вони понесли.

Але США «великої трійки не тільки автомобільні компанії, які оголосили, що вони будуть скорочення робочих місць. Nissan, третій за величиною японська автомобільна компанія, нещодавно оголосила, що вони будуть здійснювати добровільні пенсійні програми, які дозволять скоротити свою робочу силу на цілих 1500 синіх і білих комірців.

Зазначеної програми розпочнеться у червні цього року. Вона буде доступна для працівників віком від 45 років і старше і проведення не-керівних посадах. Зазначеної програми є ефект зниження продажів на внутрішньому ринку для Nissan. У Японії продажу не-міні-автомобілів переживає різке зниження, так як попит зменшується і зростає конкуренція сильніше.

Крім пенсійні програми, Nissan буде також скорочення їх виробництва на двох своїх складальних заводів у Японії. Ця заява була зроблена після того, як японська компанія оголосила, що вони будуть відкриття нових заводів у Японії, щоб задовольнити попит в Сполучених Штатах. У вересні минулого року, біди, з якими стикаються Nissan призвело до закриття одного з трьох ліній на одному з їх об’єкта на півдні Японії. У Сполучених Штатах, Nissan також пропонує бажаючим програму раннього відставки, щоб оправитися від втрати, яких вона зазнала у минулому році.

У минулому році Nissan зазнали величезних втрат і особливо протягом останнього кварталу 2006 року. Протягом цього періоду, японський бренд відповідав 22-відсоткове скорочення за обсягами продажів у порівнянні з 2005 роком. Це тільки в останні місяці, що Nissan, здавалося, набирає популярність ще раз серед американських покупців автомобілів як їх продажів цифра зростає з місяця в місяць. Це поліпшення на їх продажів в Сполучених Штатах може бути результатом антикризовий план реалізується Nissan.

В даний час під план реструктуризації, Nissan спрямована не продати 4,2 мільйона автомобілів по всьому світу до 2009 року. Якщо показники продажів Nissan за перші місяці 2007 року є свідченням того, що їх чекає, успіх може діяти як ефективні гальмівні колодки EBC Greenstuff знаходяться в арешті сповзання Nissan.

Однією з причин зниження продажів Nissan в США і в Японії, є брак моделей. Це означає, що споживачі мають менший вибір з Nissan на відміну від Honda і Toyota, яка пропонує широкий спектр цікавих автомобілів. У Сполучених Штатах, нездатність Nissan з надання гібридних транспортних засобів боляче їх, і нехай Honda і Toyota залишити їх позаду. Щоб включити їх долю навколо, Nissan оголосила, що вони будуть пропонувати дизельні автомобіля Nissan в 2010 році. Nissan також запропонував Nissan Altima Hybrid для 2007 модельного року.