Nissan 40 років у Північній Америці

Північноамериканському ринку відбулися деякі сміливі зміни по Nissan за ці роки. Спочатку імпортований під ім’ям Datsun, Nissan автомобілів у Канаді та США зробили перехід на нове ім’я на початку 1980-х, і компанія не була так само. Більш широке лінію і введення розкішний бренд Infiniti в кінці 1980 року змінили обличчя Nissan надзвичайно. Переможцями стали споживачів у всьому світі, хто може отримати великий автомобіль за справедливу ціну.

Це було в 1965 році, коли перший Datsuns прибув до Канади. Хто міг забути 1600cc 510 вагон з 4 ступінчастою механічною коробкою передач? Єдине, що могло вбити цього автомобіля була іржа і відро іржі саме в цей. Або, як про 620 забрати? Відмінна невелика лебідки, які у своїй власній лізі. Мій коханий був 720 пікапа оснащений дизельним двигуном. Хороший, міцний вантажівка, який дійсно пили палива.

Nissan лінії Сьогоднішні до далекий від автомобілів, що пунктирна пейзаж у 1960-х, 1970-х років і 1980-х. Для споживачів це, ймовірно, занадто гарна річ. Сьогодні лінія вгору і раніше пропонує проблиски оригінального Datsuns з Sentra нагадує деякі зі старих B210, але приблизно в десять разів більш комфортно в тому, що занадто. Altima, Maxima, і відроджена 350Z круглі з машини і лінії, коли ви додаєте в усіх позашляховиків і вантажних автомобілів, що Nissan зараз продає японського автовиробника є щось для всіх.

Споживачі підтримання їх Ніссан / Datsuns преміум-класу Nissan частин і аксесуарів. Ваш дилер своєму розпорядженні що вам потрібно, але пам’ятайте, що ціни, які ви платите за частин через дилерську буде переважаючим роздрібного тарифу. Деякі національні автозапчастин ланцюга будуть є непоганий вибір, але вони можуть виникнути труднощі полювання на рідкісних Datsun або початку Nissan для вас.

Новий вибір для споживачів автозапчастин оптовиків, особливо тих, хто продає в Інтернеті. Ціни, як правило, набагато нижче, тому що оптовики купити безпосередньо від провідних виробників, включаючи Bosch, K & N, Hella, Монро, Covercraft та інші. Тим не менш, переконайтеся, що рітейлер базується в Канаді і не заряджається ви обурливо доставки та митних зборів для частини поставляються з США або де-небудь ще. Вибір вони пропонують вам повинно бути великим, запаслися частин повинні відповідати або перевищувати вимоги OEM і обслуговування клієнтів повинна бути всього лише одним клацанням миші і / або за безкоштовним номером телефону далеко.

Будьте обережні рітейлерів, що спеціалізуються на загальних частин Nissan як підроблені автозапчастини є великою проблемою в Північній Америці. Завжди заздалегідь дізнатися, що доставку компанії, повернення, гарантії та політики перш ніж зробити покупку.