Nissan Cube приїхати в США та Європи

Для 2008 модельного року, третій за величиною автомобілів Японії виробник представить новий автомобіль у Сполучених Штатах і Європейському автомобільному ринку. Названий як Nissan Cube, транспортний засіб в порівнянні з Scion транспортних засобів та елементів Honda. Куб, як припускає його назву, є квадратним, як у її розробці, і в даний час в продаж у Японії.

Scion XB-Еска була введена в японському автомобільному ринку в 1998 році і отримав респектабельний кількість уваги у зазначеній країні. З успіхом елемента і Scion ВР на американському ринку автомобілів, Nissan зробила крок на ринок аналогічному стилі Cube в Сполучених Штатах, а також у Європі.

Автомобільні експерти, хоча цікаво чи Cube Nissan буде є, що потрібно, щоб стати успішним за межами Японії. Один основною проблемою є відносно невеликим двигуном, який Cube оснащений.

У Японії Cube оснащений 1,5 літровим двигуном. Цей же двигун, як очікується, набуде з кубом, коли він вдарив салонах в Сполучених Штатах. Відносно невеликі двигуна означає, що Cube не буде настільки ж швидко, як Honda Element, ні як SCION XB. Це, безумовно, поставити питання так як європейці й американці відомі своєю схильністю до потужних двигунів і швидкою швидкістю.

Маленький двигун хоча можуть відігравати важливу роль у сприянні автомобіля. Оскільки ціна бензину зростає, попит на більш економічні транспортні засоби та безпосередньо збільшується. Це означає, що двигун меншого куба, безсумнівно, приверне економії палива-свідомих покупців автомобілів.

Це припущення, хоча буде підняти ще одне питання. Оскільки Cube буде досить квадратні і важкі, а також мають високий коефіцієнт лобового опору, маленький двигун працюватиме жорстко керувати транспортним засобом. Це означає, що двигун може споживати більше палива. Це питання означає, що Nissan доведеться придумати спосіб, щоб зменшити вагу автомобіля або обладнати його з великим двигуном. Що стосується викидів, то, Nissan, швидше за все, обладнати Куб з ефективними фільтрами вихлопних провідних до Nissan глушники і в кінцевому рахунку до вихлопної труби.

Cube, хоча й має деякі явні переваги перед конкурентами. Його привертають увагу решітка та її мульти-спиць колеса лише деякі з його екстер’єру розроблена, щоб привернути увагу молодих покупців автомобілів.

Так як це буде запропоновано американських покупців автомобілів, Nissan дав акцент на внутрішній простір. Замість підлоги перемикання, важіль перемикання передач Cube інтегрована в своїй рульової колонки. У Японії, Куб правим кермом автомобіля, але в рамках своєї омологації, Куб буде введений в США в якості лівостороннього розташування автомобіля. Ця зміна дез не впливає на внутрішній простір куб.

Перед Nissan оголосила, що Cube Nissan буде випущений в Сполучених Штатах, спекуляцій вже навколишнє Cube. Введення Cube в США і європейських ринках, можливо, зусилля з боку заводу-виробника автомобіля, щоб збільшити їх пропозицію покупців автомобілів. Дефіцит моделей автомобілів в їх складі в минулому році призвело до того, невдача продажів – перший, який компанія зазнала з тих пір Карлос Гон прийняв кермо влади японської компанії автомобіль.