Nissan Diesel тепер частиною Volvo Group

Volvo Group в даний час володіє 96 відсотками Nissan Diesel після прийняття шведської компанії періодом пропозиція для останнього закінчився 23-го числа цього місяця. 96 відсотків голосуючих акцій Volvo на Nissan Diesel перевершив вимоги японського уряду для них, щоб взяти на себе компанія повністю.

Volvo Group в даний час готові до покупки акцій, що залишилися Nissan Diesel, щоб повністю зробити Nissan Diesel входить до групи Volvo. Приблизно 96 відсотками акцій Volvo Група Nissan Diesel через 294585705 акцій, що колишній отримала після прийняття період закінчився. Вона включає в себе 19 відсотків, що Volvo вже контролює ще до того, пропозиція була зроблена.

Volvo, головний виконавчий директор Лейф Йоханссон є це, щоб сказати про купівлю Nissan Diesel: «Відрадно, що ми отримали такий рівень прийняття. Ми передбачаємо основні взаємні вигоди для Volvo Group і Nissan Diesel з цією угодою, і це велике задоволення, що власники в Nissan Diesel поділяють цю точку зору. ”

Після придбання більше двох третин компаній, Група Volvo зараз перебуває в процесі придбання решту компанію від інших інвесторів. Тим часом, група Volvo також планує взяти Nissan Diesel з торгового залу на Токійській фондовій біржі. Частки, що залишилася як очікується, буде куплена групою Volvo до кінця вересня цього року.

Із загальним придбання компанії, Volvo буде скорочення розриву між ними і найбільший виробник вантажівок у світі, який є DaimlerChrysler. Вони також будуть нести відповідальність за виробництво Nissan Частини для дизельних зразок вихлопних Nissan різноманіття та інших спеціальних частин авто зроблено тільки для автомобілів Nissan.

Група Volvo будуть платити 7,4 млрд. шведських крон і, як очікується, щоб зробити платежі не пізніше 29-го числа цього місяця. Завершення покупки буде необхідне схвалення антимонопольних властей базується в Сполучених Штатах і в Південній Африці. Група Volvo вже отримала схвалення з боку США установою та органами, до затвердження від південноафриканського одиниць як очікується, буде дано в кінці травня цього року.

Група Volvo потрібно чекати схвалення від властей в Південній Африці, перш ніж вони можуть взяти під контроль Nissan Diesel об’єктів в країні. Крім цих питань, Група Volvo вважає, що покупка Nissan Diesel вже в книгах.

Nissan Diesel буде частину вантажівки сегменті групи Volvo.