Nissan, NEC для виробництва електричних батарей автомобіля

Nissan Motor Co, Ltd і NEC, провідний виробник електроніки, оголосила минулої п’ятниці, що вони будуть виробляти екологічно чисті акумулятори для автомобілів. Цей крок стоїть на якорі на бажання автовиробника, щоб наздогнати конкурентів у галузі, які вже почалися в зеленій технології.

Третій за величиною автовиробник Японії і NEC вкладають 490 млн. ієн ($ 4,1 млн., 3 млн. євро), щоб створити спільне підприємство до кінця цього місяця, з тим щоб виробляти літій-іонні акумулятори для зелених транспортних засобів, у тому числі електромобілів і гібридів до 2009 року . Інформація була розголошена компаніями п’ятницю.

Очевидно, Nissan відстає японських конкурентів корпорації Toyota Motor і Honda Motor Ко в розробці гібридів та інших екологічно чистих технологій, що дозволяє різко скоротити викиди газів, що викликають глобальне потепління. Токійська Nissan розпочала продаж гібридних автомобілів, як Altima. Тим не менш, автовиробник ліцензує технології від Toyota. Гібриди перемикання між електродвигуном і газовий двигун, щоб доставити зменшити викиди CO2 і краще пробіг.

Але токійська автовиробник розробив те, що він сказав, було чудовою технології акумуляторів авто з NEC, сказав Карлос Таварес який виконавчий віце-президент Nissan. Автовиробник має намір представити свій оригінальний гібридний автомобіль до 2010 року, а також оригінальні наступного покоління електричних транспортних засобів на початку наступного десятиліття. “Разом Nissan і інженери NEC, звернулися на ключові виклики вартість, продуктивність, безпеку і надійність Ми вважаємо, що у нас є революційна технологія:. Літій-іонний акумулятор продукції ми виробляємо”, сказав Таварес.

Літій-іонні батареї, які також називаються і широко відомий як літій-іонні батареї, які поширені в портативній електроніці, таких як ноутбуки і мобільні телефони. Але вони досі не повністю адаптована до більш жорстким вимогам двигуна автомобіля. В даний час ці батареї будуються відповідно автозапчастин, як EBC Redstuff та інших довірених систем автомобіля.

Гібриди від корпорації Toyota Motor і Honda Motor Co, Ltd використовують нікель-метал-гидридні акумулятори. Але Детройті автовиробників, як корпорація General Motors працюють на літій-іонних батарей для автомобілів. За словами Nissan, батарея продукт від NEC і Nissan будуть доступні для всіх автовиробників. “Спільна розробка з Nissan дозволила Покращений класу акумулятор, який ми очікуємо, поширювати на ринку в неперевершеною швидкістю,” NEC виконавчий віце-президент Коносуке Касіма сказав.

Nissan буде мати 50-процентну частку в автомобільному енергопостачання корпорації, яка є компанія нового спільного підприємства, в той час як NEC і дочірніх і батареї виробник NEC Tokin Корпорація власні комбіновані п’ятдесят відсотків.

Продажі гібридів і автомобілів, які пропонують інші екологічно чисті технології і раніше частка стандартних моделей. Обидва Toyota і Honda бачили їх іміджу бренду краще від впровадження нововведень, таких як Toyota Prius і Honda Civic гібридів. Продажі Toyota і Honda малолітражних автомобілів збільшилися в Америку та інші зарубіжні ринки останнім часом. Попит на якір на зростання цін на нафту.

Nissan був на межі банкрутства до задоволення альянс з Renault SA з Франції в 1999 році. Карлос Гон, виконавчий директор Renault і Nissan, який очолював відродження, в минулому грав вниз життєздатності гібридів, які є дорогими в розробці і буде потрібно час, щоб завоювати популярність. Гон підкреслив, інновації в газових двигунах, в той час говорили Nissan працює над своїм гібридним технологіям.