Nissan Qashqai представлені Вищий клас безпеки

Великий удар для японського виробника автомобілів Nissan прийшла у вигляді QASHQAI з присудженням високою оцінкою безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP). Справді, QASHQAI вважається найбезпечнішим автомобілем були перевірені в рамках програми, так як компактний кросовер позашляховик отримав найвищий рейтинг небудь давали в рамках нової програми.

З максимальних 37 балів, що організація краш-тестів дає випробовуваних транспортних засобів, QASHQAI дали 36,83 бала. Найвищий рейтинг був даний транспортного засобу після того, як опублікував хороші результати на бічній і передній краш-тести, а також для його нагадування ременів безпеки.

Популярний кросовер був нещодавно випущений Nissan на початку цього року. QASHQAI в даний час доступний тільки на японському, європейському та китайському ринку. У Японії, QASHQAI продається під назвою Nissan Dualis в той час як у Китаї він відомий під назвою CCUV.

Крім своїх хороших рейтингів для захисту дорослим пасажирам, Nissan QASHQAI також отримав чотири з п’яти зірковий рейтинг за захист дітей. В даний час ні невелике транспортний засіб ніколи не досягнуть п’ятизірковий рейтинг захисту дітей, навіть ті, від Volvo. Функції безпеки, пропоновані Nissan QASHQAI з доповнюється її безпечного будівництва та високоефективні гальма, які можуть бути оновлені до EBC гальмівні колодки для кращого гальмівне зусилля.

Брайан Каролін є це, щоб сказати про кросовер: «QASHQAI є динамічним виду компактний кросовер, який пропонує все краще від традиційного сімейного хетчбека з можливістю і практичність 4×4. Сьогодні я радий повідомити, що QASHQAI також є одним з найбезпечніших автомобілів на дорозі. ”

Крім надання адекватного захисту для своїх пасажирів, будь то дитина або дорослий, QASHQAI також записали хороші оцінки в наїзді на пішохода. Він отримав дві зірки з максимально чотири. В даний час автомобіль не є ще для досягнення чотирьох-зірковий рейтинг за захист пішоходів. Nissan QASHQAI тільки 0,38 пункту сором’язливий досягнення трьох-зірковий рейтинг. У той час як QASHQAI можливо, не досягли три або чотири зірки з організації краш-тесту, можна очікувати, що Nissan розроблятиме способи, щоб зробити свої автомобілі більш пішоходів.

Високий рейтинг безпеки QASHQAI, як очікується, збільшить попит на цей автомобіль. В даний час, попит на автомобіль Nissan сильна замовлень на загальну суму майже 60 000 одиниць. Введений тільки на початку цього року, 23551 одиниць кашкайци вже були раніше продані до квітня місяця. Обсяги продажів за травень ще не оголошені.