NSX проблиск де Acura очолює

Одна з разючих автомобілів відображаються у 2007 році на Північноамериканському міжнародному автосалоні є NSX Acura в, V-10 харчуванням Advanced Sports концепт-кар від автовиробника. Відрізняється вражаючим дизайном і концепція дає ентузіастів проблиск де Acura очолює.

“NSX” є абревіатурою від “новий експериментальний спортивний автомобіль.” Автомобіль був раніше представлений на Чиказькому автосалоні в лютому 1989 року і на Токійському автосалоні в жовтні 1989 року. Тепер, з новою концепцією, Honda підвела чудові характеристики своїх попередніх автомобілях і розважали проривів придумати приголомшливий автомобіль в концепції NSX.

NSX Advanced Sports Car вітрини екзотичним дизайном, що дуже важлива віха в стилі Acura в. За даними автовиробника, NSX тримає курс на новий рівень дизайну, які є частиною майбутньої лінійці Acura в. Acura OEM частини інтегровані в концепцію наступним унікальним інженерії, яка доповнює його високу продуктивність. Концепт-кар також може похвалитися своїм V-10 двигуном, що робить його більш потужним, ніж інші транспортні засоби в клан. Крім того, він також оснащений заднім приводом розрядну версію ексклюзивного Super Обробка All-Wheel Drive (TM) (SH-AWD (TM)).

Зовнішність автомобіля NSX Advanced Sports красується динамічне злиття пристрасті і складні технології авто. Його капотом має глибоко скульптурні лінії і тисненням вентиляційні отвори, обидва з яких натякають на потужний двигун під ним. Щоб викликати руху і сили, зовнішні лінії працюють довжина кузова автомобіля, створюючи ефект розмиття від передніх фар до задніх колісних арок.

“Наша мета полягає в розробці екзотичних спортивних автомобілів, що витончено поєднує в собі передові технології і сильні емоції”, сказав Джон Ікеда, головний конструктор, Acura Design Center. “Технічні, оброблені поверхні і гострий сучасний дизайн збалансовані з витонченими вигинами і драматичних ліній, кожна з яких призводить до кінцевої екзотичних спортивних автомобілів.”

Acura NSX Advanced Sports Car зберігає ніжний київ NSX, його попередник. Крім того, автомобіль також має тонкі світлодіодні фари, які були зроблені ширше, щоб наслідувати разючу спливаючих фари від першого покоління NSX. Запахом задні задні ліхтарі і всі чорні кабіни є частиною нового стилю Акер.

Автомобіль також підкреслюється продуктивності шин, встановлених на поліровані алюмінієві диски. Щоб підкреслити колеса, Honda використані вентильовані вуглецево-керамічні гальмівні диски і восьми-поршневими супортами. Щоб підкреслити агресивний дизайн, сміливі колісні арки і спалахи були додані до машини. Інші підказки для укладання під впливом модернізму. Він, до якої вдалися автовиробника збільшити свою елегантність і загальну ауру. Для підвищення дизайн інтер’єру автомобіля, автовиробник побудував будиночок у тоноване скло. Дверні ручки, те ж саме з кабіною, також урівень. Саїд дизайну рухатися проклали шлях для нових, чистих і аеродинамічні погляд.

“Бренд Acura завжди буде домом для людей, які люблять їздити”, сказав Такео Фукуї, президент і генеральний директор Honda Motor Co, Ltd “У міру нашого просування на шляху до створення автомобіля, як це, я можу сказати вам, в ньому візьмуть участь передові технології відповідність наша пристрасть до продуктивності. “