OEM проти запчастин автомобіля

Що стосується прийняття рішення, як відремонтувати автомобіль, Є багато варіантів, щоб думати, багато рішень, які будуть зроблені, і ціна є не тільки найважливішим. Не менш важливо, оскільки ціна мала б бути, якщо автомобіль обслуговується, якість деталей, використовуваних і якщо будь-який з гарантії діють. Для прийняття рішень ще важче прийняти, споживачі стикаються відомі ще одна проблема – ми купуємо автомобіль OEM частин або післяпродажного компонентів для ремонту нашого автомобіля? Повного розуміння недоліків і переваг цих запчастин допоможе кожному автовласнику вирішити, що краще для його автомобіля.

Ці запчастин просто кажучи, частин для автомобілів / вантажівок, які виходять не від виробника автомобілів. Ці автомобільні компоненти, спеціально розроблені і виготовлені компаніями, які зворотного проектування виробників частин, які в багатьох ситуаціях приводить в тому, що існуючих недоліків або дефектів у виробника оригінального обладнання частин (OEM частини) були усунені. Ці запчастин / компоненти, однак, як правило, не перевищують OEM заміни, що означає, що споживачі повинні зробити свою домашню роботу, і справа з авторитетними ремонтних майстерень як немає вірне справа з цього питання, а також ми рекомендуємо автовласникам не поспішати у виборі компонент, як ми всі знаємо, як дорого ремонту автомобіля могли б отримати.

Aftermarket компоненти використовуються приблизно вісім з десяти самостійно володіє магазинами ремонт; шляхом незалежного ми маємо на увазі магазини, які не мають жодного бізнес-асоціації з виробником автомобілів. Звичайно, представництва використовують офіційні компоненти автомобіля весь час, без будь-яких винятків. Ви повинні знати, що, використовуючи запчастини, вам все одно доведеться гарантія для Вашого автомобіля за умови, що деталі, встановлені класифікуються як прямі якості заміни. Для того, щоб захистити ваші гарантії, ми радимо вам, щоб дізнатися будь-яку незалежну майстерню, щоб переконатися, що запчастин вони використовують відповідати цьому стандарту, в іншому випадку гарантія може бути анульована.

У більшості випадків, запчастин значно більш доступною в порівнянні з OEM заміни, хоча кількість збереженої змінної коефіцієнт, що залежить від марки частини таким чином, немає ніякого загального правила про те, скільки грошей автовласник економить за допомогою післяпродажного компонентів . Ми рекомендуємо вам придбати тих запчастин, які є занадто доступним, тому що їх якість сумнівна. У деяких випадках ці післяпродажного компоненти мають більш високу якість у порівнянні з OEM частин так що вибирайте мудро.

Крім того, запчастин пропонують більшу різноманітність в порівнянні з OEM частин. Причина проста: кількість компаній, що виробляють запчастин може обчислюватися сотнями, що дозволяє цим компаніям пропонувати широкий спектр з точки зору ціни, доступності та вибору.

Звичайно, велика кількість компаній з виробництва запчастин також означає меншу кількість контролю над якістю. Як споживач, ви повинні бути пильними, щоб гарантувати, що після їх частин ви купуєте не використовуючи низькоякісні матеріали. Крім того, великий вибір може ввести в оману багатьох споживачів. OEM частини простіше вибирати, як існує тільки одна частина, яка може бути використана.

Тепер залишити його до вас, щоб вирішити, що краще для вашого автомобіля: частини OEM або післяпродажного автомобіля. Це дуже важливе рішення, яке буде зроблено тому ми радимо вам зробити трохи дослідження і вибирати мудро. Удачи.