OTC 6295 переднього кінця служби набору інструментів

У споживачів були з використанням розсолу виделкою, щоб видалити ці вперті зношені кульові шарніри, карданні шарніри і наконечники тяг? Якщо кінцеві користувачі були тоді всі ми знаємо, іноді розсіл вилка може обманювати, подряпин і пошкоджень інших частин. Якщо ми всі працюємо на класичному автомобілі або антикварних вантажівки, то ймовірність того, кінцеві користувачі не хочуть зашкодити інші частини. Вам потрібно, щоб отримати собі передній кінець служби набору інструментів. Цей набір інструментів не пошкодити інші частини і зрештою, це дозволить заощадити споживачам час і гроші.

Ось те, що покупці можуть очікувати, щоб видалити з цією сіег набір інструментів заощаджень.

тяг

кульові шарніри

універсальні шарніри

сошки

Цей набір дозволить кінцевим користувачам для обслуговування більшості автомобілів. Ось що входить в передню набору послуг інструментом кінця.

Три знімачі поперечної рульової тяги. Кожен буде видалити різного розміру тягами.

Два шарніра інструменти видалення. Звичайно існують два типи кульових шарнірів. Цей комплект має один інструмент для кожного.

Два Знімачі сошка. Ці два знімачі буде відповідати безліч різних додатків.

Хорошим прикладом для зручного зберігання і простоту у використанні.

споживачі можуть придбати кожен з цих інструментів сепарабельнозначним але таким чином ми всі будемо витрачати більше грошей. Зробіть собі послугу і забрати цей комплект. Це заощадить покупцям головний біль, що використання старого розсолу виделкою, щоб видалити ці вперті частини. Як тільки покупці почати використовувати його, ми всі будете дивуватися, як покупці раніше обходилися без нього. Запам’ятати працювати розумні неважко!