Pontiac ефективну зарядку генератор компонент вашого автомобіля, електричні системи AOS

Більше трьох десятиліть тому, автомобільних електричних систем складаються з простих проводки й з’єднання для активації основних компонентів вашого автомобіля. У зв’язку з натиском технології, більш складні електричні компоненти системи були додані, щоб поліпшити спосіб ваш автомобіль виконує на дорозі. Вони, можливо, зазнав деякі суттєві зміни, але основні електричні анатомію вашого Pontiac було те ж саме. Ваш основний електрична система включає в себе засіб для поповнення електричної енергії, запам’ятовуючий пристрій, і прохід, через який електроенергія може текти. Таким чином, по суті, основною електричної системи вашого автомобіля Pontiac включає проведення електропроводки, генератора та акумулятора. Як єдине ціле, вони перетворюють ваш автомобіль, AOS механічної енергії в електричну енергію. Ваш Pontiac генератор є одним з багатьох компонентів вашого автомобіля, AOS електричної системи, яка сприяє важливу роль в активації різних систем у вашому автомобілі. Вона виконує дві основні функції: одна для зарядки автомобіля, AOS батареї шляхом генерації струму, а інший є запуск всієї електричної системи, генеруючи електроенергію.

Pontiac генератор встановлені на ваш автомобіль складається з декількох частин, який допомагає у виконанні своїх функцій. Він містить мостовий випрямляч, який включено до діодів, статор, який служить в якості стаціонарного обмотки індукції, обертове магнітне поле обмотки, званий ротором, два внутрішніх вентилятора, регулювання циркуляції повітря, і регулятор напруги, який служить в якості пристрою керування. Типовий генератор проходить через 4 кроки, щоб зробити свою роботу повним. По-перше, генератор ротор приводиться в дію двигуном за допомогою ременя двигуна і шківа. Після цього активоване ротор генератора буде обертатися всередині обмотки статора. Потім обмотки статора буде виробляти змінний струм. І, нарешті, мостовий випрямляч перетворює змінний струм в постійний струм. Незважаючи на те Pontiac генератор зазвичай зазнає ці чотири етапи, він не постійно виробництва електроенергії. Насправді, він періодично включається і відключається особливо коли вимоги виходять вгору і вниз.

Профілактичне обслуговування допоможе продовжити термін служби генератора змінного струму Pontiac. Серед основних речей, які ви повинні зробити, це переконатися, що ремінь приводу генератора знаходиться в хорошому стані, правильне напругу і правильне вирівнювання. Тим не менш, нормального старіння може викликати це елемент електричної системи зношуються Незважаючи на ретельний моніторинг та обслуговування. Незвичайні шуми генератора можна почути як ознака зносу, такі як шипіння і вереск звук. Імпульсне магнітне поле і вібрація може зробити один або більше з ваших діодів неефективними, внаслідок чого до тих, шиплячі звуки. З іншого боку, вереск звуки можуть бути ознакою неправильно і регулювати натяг приводного ременя або підшипник проблеми. Маючи зношених Pontiac генератор не буде легко зробити свій автомобіль лежав нерухомо. Це тому, що ваша батарея має деякий запас енергії, який може зробити ваш автомобіль пробіг за кілька миль. Тим не менш, було б доцільно, щоб замінити їх відразу на нову, як тільки ви помітили ці ознаки розкажи казку ушкодження. Ви не хочете, щоб ваш автомобіль застряг на незнайомій дорозі, не був би, АОТ вас?