Pontiac з його інтернет-тільки реклама

Pontiac, бренд General Motors планує створити інтернет-співтовариство, були шанувальники автомобіля може зустрітися та поділитися своєю любов’ю до автомобілів. Pontiac буде створена Motorati острови, 96 акрів острів у Second Life в кінці листопада. Pontiac планує продати віртуальні версії Pontiac Solstice GXP, проводити віртуальні концерти в музичній Pontiac Гараж етапі на Таймс-сквер і рас етапі автомобілі.

Pontiac б також запросити весь другий життя населення, щоб вносити пропозиції про те, як вони будуть створювати “автомобільної культури” на острові. Pontiac очікує, що в Second Life починає створювати культуру автолюбителів на острові, в кінцевому рахунку закликав інші автолюбителі, щоб приєднатися до спільноти і Pontiac хотіли б бути в авангарді, коли це станеться. Пропозицій буде офіційно представлений Second Life в наступному місяці і буде розглядатися в Інтернеті за адресою MotoratiLife.com.

Tor Myhren, виконавчий креативний директор Leo Burnett в Детройті, рекламне агентство Pontiac сказав: “Те, що ми намагаємося зробити, це виходить далеко за рамки прес-реліз говорить, що ми знаходимося на Second Life. Ми хочемо, щоб з’єднатися з народом там. “Коротше кажучи, Pontiac хоче дати Другий суспільного життя почуття причетності і відповідальності у створенні Motorati острова.

Крім свого партнерства з Second Life, Pontiac також об’єдналася з Digitas і Yahoo для створення підземних Pontiac, який є соціальною мережею для любителів автомобілів. Новий сайт з гаслом: “Де пристрасть до Pontiac приводиться в вас”, є частиною соціально-можливостей засобів масової інформації Yahoo, яка дасть Pontiac ентузіастам можливість спілкуватися один з одним за допомогою соціальних медіа-контенту, таких як Flickr фотографій, Yahoo Answers , Yahoo Video і Yahoo Groups.

Сайті будуть також представлені офіційний блог під назвою “Inside Track”, яка є частиною Понтіака “Соціальна комерція” маркетингові ініціативи. Інші кампанії відповідав на MySpace і Second Life.

Джоді Харріс керуючий редактор Водіння IMedia з’єднання в інтерактивні сказав: “Autos ентузіасти можуть бути впливовими прихильниками бренду, і як правило, особливо впливовим, коли люди у своїх соціальних мережах шукаєте автомобіль рекомендацій”.

Pontiac G5 запущений з інтернет-реклами тільки
Цікаво відзначити, що запуск Pontiac G5 був підтриманий тільки інтернет-реклами. Хоча інтернет реклама G5 не може генерувати стільки поінформованості як рекламні ролики, але те, що йому не вистачає в ширину вона становить у глибину, тому що він здатний захопити молодого покоління автолюбителів, з’явившись на такі сайти, як Yahoo Music, Google і MySpace — сайти, які мають велику кількість послідовників.

Багатшими також сказав, що дебют G5 коштувала їм від 60 до 70% менше, ніж традиційні запуску автомобіля. А через шість тижнів кампанії в Інтернеті дав Pontiac 185% продажів, які перевищили свої серпні цілей. Інтернет маркетинг стає тенденцією для багатьох автовиробників, так як його не тільки недорогий, але також дає їм сильне рішення брендингу на свою продукцію авто.

General Motors в даний час з використанням інтернет-маркетингу в просуванні своїх різних автомобільних трас плюс його безліччю автозапчастин продукти, як її популярної лінійки GM кульовим шарніром, GM килимок ліжко та інші. Інтернет надає GM можливість охопити велику кількість потенційних покупців автомобілів по всьому світу. Крім того, відповідно до автомобільних засобів масової інформації, що, використовуючи інтернет-маркетинг, автовиробників буде краще реклами повертається з 20% менше витрат протягом п’яти років.