Pontiac – основи продуктивності

Pontiac є підрозділом General Motors, яка була введена в 1926 році. General Motors хотів Pontiac як інший підрозділ окремо для автомобілів Окленд Мотор лінії, що раніше вона введена. Pontiac ім’я було обрано для американських індіанців, які билися проти британцями під час франко-індіанської війни. У той час як General Motors представив лінію Pontiac доповнити Окленд лінію, Pontiac була настільки успішною, коли вона була введена, щоб він повністю затьмарив своєю материнській лінії, Oakland. Pontiac продажі різко зросли в той же час, що продажі автомобілів Окленд знижувалися. Розрив був настільки сильним, в те, що Pontiac став єдиним супутником лінії коли-небудь введені, щоб вижити своєї материнської компанії.

Вождь Pontiac був введений в 1927 році і відразу ж почала продаватися краще, ніж інших автомобілів у своєму класі. У перші шість місяців виробництва, транспортний засіб продано 39000 одиниць. Автомобіль був настільки популярний, тому що це було оцінено так низько. Вождь був найдешевший продаваним автомобілем з двигуном 8 вбудованих в країні і швидко став кращим Продаж автомобілів у Сполучених Штатах. Pontiac тримався за своє місце від його днів під час депресії до самого повоєнного світу 2 дні. Вона несла в собі імідж солідної надійної, якщо кілька недостатня транспортний засіб, який дуже добре підходять на бюджет більшості американських сімей в той час.

На жаль, це був той собі впевненості та надійності, які можуть викликати проблеми для лінії прямуючи в п’ятдесяті і в шістдесяті роки. Нові покоління молодих, і найближчі громадян будуть розглядати як Pontiac старомодний автомобіль, який належав їх батькам. Це покоління хотів транспортний засіб, який було новим і свіжим поглядом, як вони самі.

Що Pontiac потрібна була перебудова і в 1956 році, колишній неохайного лінії автомобілів отримали, що це необхідно. Bunkie Кнудсен зайняв пост генерального менеджера з Pontiac і пішов на роботу відразу з оновлення зображення Понтіака. Перш піти були відмінними рисами лінії Pontiac, “срібна смуга”, яка була на витяжки кожного Pontiac протягом багатьох років. З Кнудсен приєднання в середині 1956 року народження, негайну зміну буде мати місце тільки короткий час до ’57 моделі викотилися на демонстраційних залах. Кнудсен також був відповідальним за впровадження Bonneville, понтійцев перший інжекторний автомобіль. З абсолютно новим дизайном і формою пропонують багато перші ознаки часу, Bonneville був оцінений в більш ніж $ 5700,00. За цю ціну можна було б піти і забрати новий Cadillac і багато з критиків Bonneville Очікувана перейти як свинцевий повітряна куля. Проте, громадськість була заінтригована з новим стилем Bonneville, так само, як і передбачав Кнудсен вони будуть. Автомобіль перемішують інтерес споживачів, які виросли набридли всі схожі один на одного автомобілів на ринку в той час. Bonneville був настільки успішним у тому, що вона стала його власної лінії.

Bonneville стало одним з наріжних каменів лінії Pontiac вгору. Це дійсно отримують допомогу від деяких інших популярних автомобілів Pontiac представив, що протягом багатьох років, такі як GTO і першого поні Понтіака автомобіля, Firebird.