Porsche і Ferrari Німеччина проти Італії

Porsche і Ferrari є німецька та італійська сторони однієї медалі, інтерпретації ідея спортивного автомобіля. Обидва заснована домінуючим патріарх, як відточені в гонках, як понад 50 років, як з інженерної цілісність і стиль. Якщо на трасі Ле-Живлення від мережі або на вулицях, два завжди були покласти голову до голови і порівнювати. Навіть самі наївні партнерів автомобіліста ці два імені з обома продуктивності і стилю.

Ми вирішили порівняти методичні Porsche 911 Carrera 4S і пристрасна Ferrari F430, тому що обидва з них вражають своїми продуктивності при спробі підтримувати розумну кількість практичності, але не симулює бути чим-небудь крім спортивних автомобілів.

Сучасний спортивний автомобіль повинні фігурувати такі характеристики: вона повинна бути запущена легко, маневрував навколо міста, підірвали у кілька сільських шляхів, він виглядає і виконує частину на біговій доріжці, але в той же час це дуже безпечно.

Простий спосіб відокремити дві машини полягає у вимірюванні цифри, так як обидва з них освоїли сучасний спортивний автомобіль вимог і в основному немає ніякого іншого шляху, щоб вибирати між цими двома феноменальними автомобілів.

Що спочатку вражає блискавка є Феррарі швидкого 4-друге 0-100км / ч прискорення і захоплюючий вихлопних тони. Як окупанти покладали на сидіння, нове покоління 4,3-літровий V8 виштовхує 368 гарчить кіловат. Прискорення Porsche також пропонує, що стусан під зад супер автомобіль повинен поставити, хоча це 0,8 секунди повільніше, на 100 км / K марки.

З таким Performance Acceleration, він приходить природним для обох автомобілів, щоб досягти успіху в гальмівній відділу. Дві машини обладнані додатковими керамічні диски для вражаючого зупинки.

Двигун Порше бере гору, оскільки це більш вишуканий і на економіку ранг стрибками вперед Ferrari з 11,8 літра на 100 км, на відміну від 18,3 літрів. Обидва автомобіля забезпечує достатню потужність через вражаючі 6-ступінчастою коробкою передач і пропонують високу продуктивність обробки ставкою.

Обидва F430 і Carrera4S пропонують великий внутрішній комфорт і навіть якщо простір обмежений, пасажирам не відчувати клаустрофобії і розгубився. Незважаючи на вражаючі поєднання замші, вуглецевого волокна і алюмінію рясніють в Ferrari, італійці не залишиться шансів, коли мова йде про високий рівень обробки досягається за рахунок німців.

Швидкість і тиша є ключовими елементами для будь-якого суперкара. Зовнішній вигляд і зовнішній вигляд є найбільшим нічия карти. Carrera 4S є типовим Porsche, незважаючи на нові пропорції. Це великий красивий автомобіль, як і будь-який інший 911 але якось стиль більше не створює щелепи знижується реакція, яка робить Ferrari. Дійсно, традиціоналістів можна сказати, що Porsche віддає данину поваги своєму корінню, але правда в тому, що Ferrari F430 просто звертає увагу.

Однак, навіть якщо Ferrari F430 захоплює дух з його зовнішнім виглядом, супер назва автомобіля йде в Porsche Carrera 4S з більш пройти всі навколо пакету.