Porsche 996 педалі – експлуатація п’яти ніг

Коли справа доходить до Porsche педалі є багато варіантів, але одним з найулюбленіших варіантів для Porsche 996 педалі алюмінієві ті, які є не тільки привабливою, вони також дозволяють приголомшливий п’яти, ноги операцію.

Хочете знати, що чорт ногу п’ятою операція? Зазвичай це називають п’ятою і торкання носком і це метод, який використовується, щоб відповідати швидкості двигуна з перемикання передач.

Наприклад, якщо ви їдете на розі, і потрібно передач вниз тільки гальмування і переключення передач може означати ваш двигун працює лише трохи сповільнити для оптимальної швидкості на наступну передачу потрібно вибрати. Що відбувається, є двигуном, який сповільнюється ще більше. Це називається гальмування двигуном.

Це набагато краще, якщо можна просто спалах газу, поки ще гальма і знижену. Це призведе до частоті обертання двигуна рости, щоб відповідати наступній передачі підтримці правильній швидкості і викликаючи абсолютно гладким зрушенням. Там немає важкі удари, поштовхи, або гальмування двигуном. Це техніка, у використанні як для зміщення вгору і вниз змінюється.

Так що тепер я впевнений, ви ставите питанням, як ви “сплеск” газу. Ну, це те, що називається п’ятою і носком. Існують два методи для досягнення цієї мети. Ви можете практикувати обох методів.

З першими техніку ви використовуєте куля ногу на педаль гальма, то ви поворотний ваші щиколотки сплеск газу в ідеальне місце для передачу за допомогою п’яти. Використання верхньої стопи помістіть його в центрі гальма. Це найстаріший метод п’ята і носок.

Інший спосіб використовувати обидві сторони вашої ноги. Ви прищеплюєте лівого боку твердо на педаль гальма, залишивши правий нависають на педаль газу. Ваші гальма і педаль газу є такою ж висоти так що робить його дуже легко при різкому гальмуванні.

Porsche 996 педалі доступні з декількох різних постачальників онлайн. Ви можете також вибрати інші пристрої, такі як третя нога, яка є досить популярним. Techart педалями працювати близько $ 300, і, хоча вони коштують дорого вони коштують кожен пенс, і NR і Tech-EFX педалі обидва гарні. OMP педалі трохи важче і мають губу так, що ви не можете потрапити під педаль гальма. Ці тільки коштувати близько $ 50, який є відмінною ціною.
З такою великою кількістю Porsche 996 педалей на вибір знайти правильні для вас, щоб п’ята і носок не повинно бути занадто складно.