Pro за і проти прийняття курс водіння школа аварії

Отже, ви домоглися успіху в отриманні вашого тимчасові водійські права від DVLA, і ви готові, щоб знайти автошколу і отримати автомобілів. Що ж далі? Чи приймаєте ви регулярні заняття з успішною автошколи або ж ви йдете на інтенсивний курс водіння надаються Агентством Driving Standards (DSA) Затверджені інструктора з водіння (ДСП). Перш ніж ми почнемо я можу тільки сказати, що, як ADI Я не в захваті від терміну “прискорений курс водіння” Я віддаю перевагу термін “Інтенсивний курс водіння”. Якщо хтось каже: “прискорений курс” для мене у мене є бачення їх, бажаючи, щоб водити свій автомобіль навколо Нортвіч на 2 колесах із запаморочливою швидкістю! Чи не міру успішний школа водіння на всіх!

У цій статті ми будемо мати справу з інтенсивної підготовки водіїв у різних його формах. Якщо ви покладете успішний пошук в Google для “курси водіння школа аварія”, “швидкий прохід курси водіння” або “інтенсивні уроки водіння” Вам буде запропоновано безліч варіантів Вони варіюються від інтенсивних курсах у вашому районі, щоб курси за місцем проживання, від курсів, де ви можете піти від не мають досвіду, щоб пройти тест, або мають було багато попереднього досвіду.

Перш за все давайте розбити його на житлових і нежитлових інтенсивні курси водіння.

Житловий швидко проходять курси надаються автошкіл як правило, в області з великою кількістю готелів, хорошим прикладом цього є Блекпулі. Блекпул перетворився в щось на зразок Мекки для інтенсивних курсів водіння і має декілька шкіл, які пропонують уроки водіння та розміщення за дуже розумними цінами. Багато людей з Лондона і Південно-Східної скористатися цією опцією, оскільки це дуже ефективний спосіб отримання водійських прав (уроки водіння в Лондоні набагато дорожче, ніж ті, які далі на північ). Ще однією перевагою є те, що обсяги перевезень, особливо в міжсезоння, значно нижче, на північному заході.

Вам не потрібно, щоб було всі попередні підготовки водіїв взяти участь в інтенсивному прискорений курс водіння, насправді вам не потрібно, щоб пройшло вашої теорії тест, щоб розпочати навчання водінню, однак, трохи досвіду і знань проходить довгий шлях. Це дійсно великий запитати виходити від не маючи досвіду водіння, щоб пройти іспит з водіння в 5-денний інтенсивний курс водіння.

Курси можуть працювати по-різному, але зазвичай у перший день інтенсивний курс водіння тижня проводиться вивчення теорії та другий день курсу приймає теоретичний іспит, у разі успіху автошколі можуть забронювати практичний іспит з водіння з DSA .

Іноді це проблема з цим типом курс водіння, водіння отримує попередження, де є іспит з водіння доступні. Це означає, що, хоча ви будете брати уроки водіння в одній області – наприклад, Блекпул, ви можете приймати свій тест зовсім іншої області – наприклад, Нортвіч. Недоліком є ​​те, що ви не будете мати можливість отримати будь-яке знання місцевості області і виявляються «гарячі точки», де легко бути спійманим на іспит з водіння.

Наступний варіант це піти на місцеві успішної автошколу і мають інтенсивні уроки водіння і випробування у вашій власній області (за умови, DSA не закрили ваш іспит з водіння центру все ж!). Те, як я проводити інтенсивні курси (і у мене було багато успіхів цей шлях) є задоволення учень-водій після того як вони пройшли їх знання теорії водіння, ми потім виходити в інтернет на веб-сайті Агентства водіння Стандартів і книги з водіння на найближче майбутнє . Інтенсивний курс водіння отримує жовту картку в зворотному порядку від дати тесту, так, наприклад:

1. Іспит з водіння удостоюється справедливої ​​п’ятницю 13 березня в 14.30
2. Останній урок водіння замовив, щоб почати вранці 13 і ПТ Finsh з тестом
3. День четвертий інтенсивних уроків водіння удостоюється справедливої ​​Чт 12
4. Третій день інтенсивних уроків водіння удостоюється справедливої ​​з середи 11
5. і т.д. і т.п.

Я закликаю студентів отримати якомога більше практики, як можливо у до початку першого уроку водіння, ця практика не тільки може складатися з об’їжджаючи парковку або невелику площу приватних земель. Це, щоб спробувати розробити навичок управління якомога більше, перш ніж перший урок водіння, легко вчити когось з контролем навички, але мало досвіду дорогу, однак, для деяких навичок управління може бути основним каменем спотикання і затримати весь навчання управляти процесом.

Правильний інтенсивний курс водіння для правильного людини може виробляти відмінні успіхи іспит з водіння, у мене були результати більше 90% інтенсивних курсах водіння проходять протягом перших двох тестів водіння і більше 70% при проходженні перший раз, ця набагато перевищує середній по країні.

Як і всі інтенсивні курси водіння не може бути ніяких гарантій, що ви пройдете та інтенсивного характеру аварії на курсах водіння вони не для всіх, пам’ятайте, що ви навчаєте свій розум і тіло під час руху, об’єднання багатьох навичок в один і для деяких людей це може зайняти більше часу, ніж інші. Якщо вам не вистачає координації або знайти його важко оцінити небезпеки або швидкість і відстань, то це може бути краще для вас, щоб заняття і визнати, що це може зайняти більше часу, щоб бути успішним на іспит з водіння. Для більшості, однак, щоб бути успішним на іспит з водіння може бути надана допомога, вибираючи хорошу школу водіння. З мого досвіду, я виявив, що відповідний кандидат з невеликої попередньої підготовки можна з упевненістю отримати до іспиту з водіння стандарту і бути успішним у своїй іспит з водіння з тижневий інтенсивний курс водіння.