Range Rover інформації

Land Rover Range Rover був введений в 1970 році і був миттєвий успіх. Проста конструкція була стійкою, практичною і високої продуктивності в порівнянні з попередніми моделями Land Rover. Алюмінієвий корпус панелі Range Rover швидко проклав свій шлях, щоб стати провідним чотири колеса від всюдихода.

Працює на 3,5-літровий V8 Rover блоку легкого сплаву, перші Rover Range випустила зазвичай зараз називають “Classic Range Rover” і одними і тими ж блок двигуна, як в Morgan +8. Хоча побудований з можливостями високу продуктивність на місцевості від дороги, Range Rover залишився розкішний автомобіль, який дійсно створив абсолютно новий для себе ринок з повним приводом розкішних позашляховиках. Після одинадцяти років у виробництво Range Rover був випущений з 5-ти дверний варіант, з попереднього діапазону Роверс доступна тільки як три двері.

Інтер’єр Range Rover був поліпшений, з також помітні зміни до тіла і введення BMW 2,5-літровий двигун в Mark II Range Rover. Mark II був введений з серією обмежений тираж ексклюзивних моделей, всі з нагоди 25-річчя Range Rover. Продовження тріумфального продажів Range Rover побачили розкішний позашляховик від експортуються до Америки, з попереднього Range Rover, тільки розповсюджений як сірого імпорту. Продажі і популярність Range Rover тривала.

Ексклюзивності і розкоші образ Range Rover була розширена з новими варіаціями Range Rover в 2003 році. Range Rover Vogue був введений в якості верхньої частини діапазону моделі. Range Rover Sport побачив звернення Range Rover на ринку високих кінця, автомобіль, яким дорога заснована, хоча Range Rover Sport не втратили коріння його предків і все ще може вирішити сама бездоріжжю добре. Із все зростаючою чотири колеса бездоріжжю ринку, Range Rover має дуже плідним продажів і продовжує бути лідером на ринку.