Renault запустити п’ять нових автомобілів до 2013 року

ФРАНЦУЗЬКИЙ автомобільного гіганта, індійські крило Renault SA, все готово, щоб викотити п’ять нових автомобілів у період з середини 2011 по середину 2013 року. Нових продуктів також буде включати малолітражних автомобілів, який буде запущений в 2012 році. Renault є кращим автомобілебудування компанія в світі. Беручи до відома жвавий попит в одному з найшвидших автомобільних ринків у світі, було направлено повідомлення Індією головний Рено Судхір Рао.

Участь Товариства індійських автовиробників (СИАМ) на вищому рівні в Нью-Делі, Рао заявив, що в даний час компанія знаходиться на стадії концептуалізації для автомобіля, який відповідатиме вимогам індійського ринку. Відмова надати додаткову інформацію про автомобілі, він сказав, що це занадто передчасним говорити прямо зараз, але компанія дуже гнучка з планами.

Підкреслюючи глобальний підхід на компанії, він сказав, що автомобілі будуть розроблені таким чином, що вона буде експортуватися в інші країни, а також. З усіма моделями відповідний вимогам замовника, Renault, всі п’ять моделей будуть повністю готова вдарити доріг до середини 2013 року.

Автомобілів буде проводитися в Ченнаї і буде розгорнута разом з його стратегічний альянс з іншого провідний виробник автомобілів, Nissan. Автомобілі будуть під брендом Renault.
Крім того, Renault-Nissan запустить економічний автомобіль з Bajaj в 2012 році.

При такому ході розширення, глобальне охоплення Renault з Індії, як очікується, буде рости на 50 відсотків з нинішніх 40 відсотків в поточному фінансовому році.