Rover, майбутнє володіння Форд

Ford Motor Company заявила про свою готовність здійснити своє право переважної покупки і захопити можливість придбати ім’я Rover бренд, який належав німецькій автогігант – BMW. Ця заява було випущено минулого понеділка Саїда Глибока, прес-секретар Ford.

Глибокий зазначив: “Ми вважаємо, що це в інтересах нашого бізнесу Land Rover, щоб мати марку Rover. Ми набуваємо його, і ми не прагнемо продати його. Ми ще не готові сказати, що ми плануємо зробити з Rover ім’я. Ми вважаємо, що є цінним активом для нас. ”

Глибоко додав, що бажання купити Rover бренд був вже доведені до BMW минулий понеділок. Тим не менш, прес-секретар не розголошувати фінансові деталі щодо потенційної угоди купівлі-продажу. З іншого боку, BMW не випустив коментар з даного питання.

Можна нагадати, що Форд придбав бренд Land Rover від BMW в 2000 році. Форд купив розкішний Land Rover Truck Division, отже, колишній досі має право першої відмови на торговельну марку. Тим не менш, Ford дається тільки 90 днів, щоб скористатися цим правом відмови.

Минулого місяця, BMW розголосив, що він погодився продати Rover неназваного партнера. Це безіменне партнера, за чутками, китайська Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC). Права на дизайн з 2 моделей Rover – 25 і 75, відносяться до SAIC.

За повідомленнями китайських ЗМІ, SAIC, який є відомим китайським виробником автомобілів і партнером компанії General Motors Corporation, погодився придбати сказав бренд. Саїд автовиробник прагне власні Rover землі для розширення свого ринку, щоб включати в себе європейцями. Було також повідомлено, що сказав автовиробник готовий заплатити 11 мільйонів фунтів стерлінгів або $ 20700000 для марки Rover.

Форд і SAIC, як кажуть, дивлячись на ту перевагу, що вони збираються захопити Rover, коли стає одним зі своїх володінь. Захисник Ровера, Discovery, Freelander, Range Rover, а також універсальний Rover частин і автомобілів вже створили хороший ринок і продажів. Таким чином, право власності на бренд redounds до більшої краю.