Saab BioPower 100 дебютував на Женевському автосалоні

Pure Power етанолу розв’язаної Saab BioPower 100 Концепція у Женеві цього року автосалон. Saab розширює технологію біоетанолу двигуна шляхом формулювання перших, заснованих на виробництві турбо двигун, який працює на 100 відсотків біоетанолу. Він обіцяє ніколи не бачив продуктивності від автомобіля з використанням аналогічних палива. Цієї концепції має максимальну потужність в 300 кінських сил з помітно знизити вплив CO2.

Нова концепція Saab у поєднанні можливостей турбонаддувом і складні системи управління двигуном з чистого паливного біоетанолу. Це доказ того, що зелені автомобілі також може бути захоплюючим, щоб рухатися. BioPower автовиробника 100 Концепція є доповненням до зростаючим сегментом ‘на альтернативному паливі »в автомобільному ринку Європи. Сказав ринку домінують бренди Saab і Volvo. Справді, як автовиробники вже внесли кілька зелених автомобілів у зазначеній території. Але вони не просто обмежують їх внесок в двигуни. Бачте, їх дослідження також поширюються на автомобільних запчастин, як Volvo пружини, Saab гальма, і багато іншого. Це зроблено, щоб штовхати ефективність до максимуму.

“Це захоплююча концепція показує величезний потенціал біоетанолу, з точки зору як продуктивності, так і майбутніх можливостей” rightsize “двигунів”, говорить Ян Оке Йонссон, керуючий директор Saab Automobile в. “Біоетанол вже на європейський ринок в якості палива E85, і ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку інфраструктури харчування, які зроблять його більш широке поширення в майбутньому.”

Концепція еволюції 9-5 SportCombi автовиробника. Сплаву 19-дюймові “турбіни” колесами натхненний тих нагородами Saab Aero X Concept який дебютував в Женеві в 2006 році. Інтер’єр автомобіля забезпечує розкішне почуття, що підкріплюється унікальною білої шкіряною оббивкою в парі з основної панелі і дверних панелей. Вони виконані в чорному кольорі шкіри обклав вуглецевого волокна ефекту. Автомобіль також оснащений інноваційними AlcoKey Сааба, пристрій, який допомагає водіям триматися подалі від вживання алкоголю за кермом.

Розвиток Saab Biopower орієнтована на паливний етанол. Перша спроба була E85 палива, який становить 85 біоетанолу і 15 відсотків бензину. Недавня спроба BioPower 100 Концепція, який працює на 100 відсотків етанолу. Концепція хотів показати, як біоетанол може бути продовжений до пропонуємо не просто покращилася, але викиди потенціалів різко підвищену продуктивність.

Паливі призначена протистояти шкідливим самозаймання, або “стук, як паливо / повітря, суміш пресують в циліндрі. Він позначається E100 високих октановим числом 106 RON. Концепція працює зі ступенем стиснення 11.0:1 з, порівняно з 8.8:1 для стандартного бензинового двигуна. Цей видатний співвідношення було дало шляхом зміни форми поршнів, щоб зменшити обсяг камери згоряння, тим самим збільшуючи коефіцієнт стиснення двигуна.