Saturn Aura маркетингу гамбіт тягне більше продажів

Поділ Сатурн General Motors Corp є Wowing авто покупців від конкурента брендів в цьому році і розраховує залучити ще більше по викочується маркетингову програму, яка пропонує прямі порівняння з найбільш продаваних седанів від японських конкурентів, сказав головний Сатурна.

За останні тижні, Сатурн дилери розмістили Toyota Camry і Honda Accord, в їхніх салонах, кидаючи виклик покупцям взяти дисків порівняльний тест з Aura. GM називає першим у своєму роді маркетингова кампанія “Бок-о-Бок-о-Side” виклик.

“Це дійсно показує, наскільки впевнено ми знаходимося в продукт”, сказав Джилл Lajdziak, генеральний директор Сатурна. Добре розглянув Aura являє собою ключовий заздалегідь для автовиробника, який був запуск оновленої лінійки показуючи сміливий європейський стилі, щоб звернути назад процес погіршення продажів і оживити бренд Saturn.

Аура, яка принесла Сатурн назад в високо конкурентному сегменті середнього седана, допомогло підкріплений продажами. З обсягом продажів до 21 відсотків по червень, Сатурн представляє найбільш ефективних брендів GM в той час, коли автовиробник бачив його загальне падіння продажів американських вісім відсотків.

Lajdziak сказав, що Сатурн отримає імпульс від кампанії Aura маркетингу та інших зусиль. “Він прийшов у норму на ринку. І розгляд номери йдуть вгору “, Lajdziak сказав. “Я очікую, що розгляд і завоювання рівнів, щоб продовжувати рости.”

Керівники GM сказав, що автовиробник Детройті покращилася якість, але ще не змінив негативне сприйняття, що повернутися десятиліть. Як така, вона розробила кампанію, щоб закрити розрив. “Одна з речей, які ми намагаємося зробити … , Щоб люди, які не вважали б вітчизняний автомобіль насправді думають про це “, сказав Чак Томпсон, директор з продажу Сатурна.

Така кампанія, на думку аналітиків, є досить ризикованим. Замість того щоб малювати більше клієнтів, це може підштовхнути деяких споживачів своїм суперникам, особливо, якщо вони дізнаються, що лінії конкурентів продукт набагато краще. Але досі, сторони-о-пліч-о-пліч кампанії вітчизняний автовиробник буде служити своєї мети досить добре.

Дані галузі відстеження фірми Edmunds.com показати Aura набирає обертів. У травні кількість відвідувачів на веб-сайт розгляді Aura збільшилася до 48 000, що майже вдвічі. З січня по червень продажу Aura в США склав 27 229. Це у порівнянні з 240530 продажів за Camry і 182 346 для Accord за той же період. “Ми вибрали Camry і Honda, тому що вони є двома важкими обсягами гравців у сегменті”, говорить Томсон.

Aura також проголосували північноамериканський автомобіль року автомобільними журналістами. Це додало до ходкость автомобіля. GM, який втратив перше місце в глобальних продажів корпорації Toyota Motor на початку цього року, бачив його американських шматочок ринку скоротиться до приблизно 23 відсотків у порівнянні з піком близько 45 відсотків у 1980 році. У рамках свого поворот, керівники заявили, що GM повинен бачити Сатурна повернути за ріг зі своєю новою лінійці продуктів.

Натхнений успіхом маркетингової програми Aura, найбільший американський автовиробник розглядає можливість запуску аналогічну кампанію для нового Saturn Vue, яка виходить до дилерів у цьому місяці. GM також розглядає викочує голова до голови маркетингової бліц для нового Chevrolet Malibu, який буде скотився в кінці цього року. Vue будуть змагатися Honda CR-V і Toyota RAV4 у той час як Малібу проти Toyota Camry, GM чиновники.

Lajdziak сказав, що завдання Сатурна показав бренд був знову знаходить краю. “Я не думаю, що є більш сміливий, більш впевненим заявою”, додала вона. Мабуть, Сатурн бризговики не перешкоджає виходу на ринок більш вигоди.