Saturn Sky крадькома заглядати

Хтось у General Motors повинні любити Сатурна. Сто річний Oldsmobile був убитий на користь чого бренд Saturn в будинку. Аж до початку цього десятиліття, Сатурн був окремий автовиробник, яка повністю належить GM. Тепер, як підрозділ GM сумлінного, лінія Сатурна, нарешті, отримати таку необхідну нових моделей, включаючи Sky Roadster, основну увагу в цьому вікні.

На початку 1990-х, вм’ятина стійкі автомобілів полімеру з “S” позначення покотилися із заводської лінії нового заводу, розташованого в Спрінг-Хілл, штат Теннессі. Деякі речі були незвичайні про проект. Першою була компанія: Saturn. В якості повністю належить але окремо керованих компанією GM, Saturn спочатку втік часто владний культури GM і почав виробляти автомобілі по собі далекі від Детройта. Друга незвичайна точка про підприємство автомобілях в чистому вигляді: компактність, імпорт-бойові моделі розроблені, щоб протистояти натиску з Японії Низька ціна, висока якість автомобілів. Доступний в купе, седан, універсал і машини швидко прижився в частині для їх техніки, а також для їх “без нервування, без торгу” ціноутворення. Прейскурантної ціни на автомобіль була ціна клієнти оплатили, з візитом до кімнати Сатурна шоу задоволення і не рутиною.

З плином часу, серія S постарів і був замінений компактним серії ION. Крім того, середніх розмірів седан і універсал, L серії, деякий час прослужив у “великих” автомобілів у вкрай обмежених лінією Сатурна вгору, починаючи з кінця 1990-х років. L серії, заснований на платформі Opel, був відправлений у відставку в 2004 році і замінений 7 пасажирських кросовер, реле. Крім того, Сатурн представив позашляховик, VUE, яка все ще перебуває у провадженні.

Все це виражається в обмеженому складі, занадто обмежені фактично успішно конкурувати з іншими лініями автомобіля. Введіть Небо Сатурна.

Небо Сатурна, так само, як вже ввели Pontiac Solstice в два родстера сидіння. На основі нових ГМ Delta серії платформи, Sky, який офіційно дебютує навесні наступного року як модель 2007 робить те, що ніяка інша Сатурн ніколи не робив: ажіотаж.

Аналогічні за розміром і виглядає S2000 родстер Honda, на небо, прийде оснащений 18 дюймовими легкосплавними колісними дисками, з ручним управлінням з відкидним верхом, зворотна розкладушка відкриття капота, шкіряні сидіння відро, і чотири колеса антиблокувальною гальм. Стандартний двигун буде 2,4 170hp I4 в парі або з 5 ступінчастою механічною або 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Ціни на нові Sky повинна прийти в кілька тисяч доларів вище, ніж Pontiac Solstice, як небо призначене і обладнано кілька високоякісний. MSRP, починаючи приблизно з 25 000 доларів, швидше за все, тільки 10-12,000 моделі буде вироблятися щорічно.

Інші моделі плануються для Сатурна, але небо являє собою відхід від свіжого, що вже давно сприймається багатьма як статечний прізвисько. Судячи з багатьох опублікованими звітами, Sky, є кроком у правильному напрямку, і ми можемо тільки сподіватися, що інші нові моделі запланований на Сатурні генерувати принаймні половина галас неба.