Skoda Індія обдарованих любителів індійського автомобіля з новим підтяжку обличчя з Skoda Fabia

Skoda Fabia є міні автомобільної введена на ринок на Volkswagen. Нова Fabia є сімейним автомобіль, який буде шокувати вас з областю він потрапив і стоять за гроші. Це хороший стильний автомобіль, який бажаючі можуть шокувати вас з комфортом він пропонує кожному пасажиру в автомобільній, а також хороші показники по дорозі.

Нова Skoda Fabia відмінно призначений для живлення багато місця. Автомобіль має ряд голови і місця для ніг пасажира в передній і для тих, на задній, а також. Сидіння водія могла б бути налаштовані для верхніх або замість, ви можете регулювати положення рульового колеса, щоб отримати відмінний вид входу. Є безліч будинків з того, щоб розмістити свій матеріал дюйма Там щедро дизайн рукавичок. 2 окремі підстаканники. Крім того, як і багато інших Volkswagen або Skoda автомобілів, двері отримали свої власні пакети. Там в журналі тримач під ящиком рукавички отримати в деяких планки, а також.

Крім того, багажник Fabia є плюсом, щоб мати. Цілком площі і глибокими, що робить його, ймовірно, найбільш просторим чоботи для будь міні-автомобіль. Є ремені отримати багаж в багажнику, щоб розмістити в покупців, що може сподобатися багатьом шопоголіків. Тим не менш, з усіма цими ДБЖ, усередині матеріалу Fabia є трохи розчарування. Він виготовлений з пластмаси обтяжливим і пропонує трохи попереднє почуття. Це здивувало багатьох, так як Skoda транспортних засобів, як правило, ці підписи гладкі матеріали, інтер’єр. Обгрунтування цілком може бути значення, для якого внутрішнє почуття буде поставлена ​​під загрозу.

Fabia не має планки 34, доступні на ринку, до цих пір. Ці варіанти діляться на 4 основні моделі, тобто S, SE, Монте-Карло і елегантності. Існують певні видання, Greenline і отримати АРС, а також. Skoda Fabia двигуни починаються від найпростіших 1,23 літра TSI до скромного 1.6 TDI сто п’ять кінських сил. Всі планки і моделі мають 5 швидкостей передачі керівництва. Fabia є економічних автомобільних ідентичним своєму різних брати і сестри, і її найбільш ефективною бензину модель ще раз, версії Greenline. Тим не менш, на цей раз потужність двигуна змінився що не 1,6 літра двигун, досить 1.2 TDI Greenline моделі. Всі моделі включають в себе 5 дверей. АРС є висока якість з ціною, ширяють високо над $ 16000.

Двигуни автомобільні виявлені бути трохи шумно, особливо дизельні. Ви можете почути гучне дзижчання, якщо ви до темпі. Крім того, рульове колесо не буде дуже чуйні, і це втомлює керувати транспортним засобом при високих швидкостях. Крім цього, Skoda Fabia завантажується з усіма необхідним обладнанням безпеки, такі як подушки безпеки, противобуксовочная система і snit нековзне гальма. Є вхід, аспект і шторки безпеки для будь-яких впливів або перекидання. Там в колінну подушку безпеки для рушійної сили, а також. Автомобіль має деякі корисні гольовий суспензія має добре. Всі ці опції роблять Fabia приємну, безпечний і затишний сімейний автомобільний керувати або їздити дюйма