Spyder автомобіль, який дійсно вражає

Mitsubishi Eclipse був вперше представлений в 1989 році і була продовжена до цих пір. Він був названий на честь вісімнадцятого століття англійський скаковая коня, яка виграла 26 гонок.

Пізніше, новий Mitsubishi Eclipse Spyder була зроблена у виробництво і дебютував в якості моделі 2007 року. Пізніше він отримав підтяжку обличчя для 2009 модельного року, і був введений в 2008 році на Чиказькому автосалоні. Це 2-дверний, 4-х пасажирських кабріолет, доступні два колірних рішення, GS і GT.

“GS оснащений стандартним 2,4-літровий, I4, 162-сильним двигуном, який досягає 19-миль на галон в місті і 26 миль на галон на шосе. 5-ступінчаста механічна коробка передач з прискорюючою передачею є стандартною, і 4-ступінчаста автоматична коробка передач з прискорюючою передачею не є обов’язковим. GT оснащений стандартним 3,8-літровим V6, 260-сильним двигуном, який досягає 16-миль на галон в місті і 25 миль на галон на шосе. 6-ступінчаста механічна коробка передач з прискорюючою передачею є стандартною, і 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач з прискорюючою передачею не є обов’язковим. ”

Його швидке високоякісне конвертованих Ragtop залишає більшість рецензентів вражений. Ви натискаєте одну кнопку, і він складається назад на себе і потім опускає в багажник області. Новий Ragtop живиться від гідравлічного механізму, який зводить його в близько 19 секунд, зміни стилю є еволюційними і включають в себе нове житло передня затемненими трапецієподібної гратами.

Інші зовнішні особливості виділити Електропривід Soft Top-Inc автомобільний чохол, задній спойлер і 2 швидкості мінлива переривчастий склоочисниками з омивачами. Цікаво, що Mitsubishi вирішив дотримуватися традиційних, можливо навіть старомодним, тканина верху. GS має 17-дюймові легкосплавні диски, міра GT в 18 дюймів.

Інтер’єр пропонує розкішний вигляд, що в даний час показано за привабливими тире, простим керуванням і взагалі хороші якісні матеріали. Клімат контроль великі, і інші великі елементи управління розташовані там, де вони повинні бути. Матеріали представляють собою поєднання привабливою вінілу, але всі разом узяті з обережністю. Вона має свою дуже зручно 6 напрямках пасажирського сидіння з регульованим поперековим підпором.

Серед багатьох інших частинах салону автомобіля функції включає в себе премію оббивної тканини спорту, лід-синя світлодіодне підсвічування інструменту і контролю тиску в шинах.

Автомобіль має загальну оцінку “добре” для фронтальних і бічних краш тести. Стандартні гальма антиблокувальною оснащені електронною системою розподілу гальмівних зусиль, яка врівноважує передніх і задніх гальм застосування в аварійних зупинок. Аварія функції захисту Довідкова система заборонного (SRS), передні подвійні подушки безпеки і передні сидіння встановлені бічні подушки безпеки.

2008 Mitsubishi Eclipse Spyder вражає рецензентами його повороту голови зовнішній дизайн і добре оброблені підгонки та оздоблення.