Subaru автомобілів забрати додому NHTSA високі рейтинги

З тим щоб допомогти клієнтам дізнатися про можливості транспортних засобів тримати пасажирів в безпеці, Національна адміністрація безпеки дорожнього руху, або NHTSA, зробив краш-тестів через свої програми оцінки нових автомобілів (NCAP). І останній серії краш-тестів зроблено виявилася досить перемога бренду Subaru.

Ви бачите, два транспортних засобів компанії, Subaru Legacy і Subaru Outback, обидва отримали NHTSA найвищих рейтингів, які дорівнюють п’яти зірок. The Legacy і Outback отримали такі оцінки для фронтальних краш-тестів впливу і для бічних краш тести.

Томас Дж. Долл, виконавчий віце-президент Subaru Америки, Inc, цілком задоволений знати таких результатів. Він навіть може похвалитися, “Subaru клієнти звикли очікувати високий рівень безпеки в своїх автомобілях. Обидва Спадщина і Outback продовжують забезпечують найвищий рівень активної і пасивної безпеки, про що свідчить їх останніх п’ятизіркових виступу в тестах NHTSA NCAP “.

За даними Subaru, таким чином, щоб їх транспортні засоби цілком безпечні для пасажирів, тобто більше, ніж просто поєднання правій частині Hypertech програміста і Subaru створеного дрібниці. Компанія стверджує, що вони були проектуванні автомобілів з думки та ідеї, що транспортний засіб, який призначений для активної безпеки є те, що ж автомобіль, який дозволяє водієві знайти почуття контролю та стабільності в машині. І з цим тип мислення під рукою при створенні своїх автомобілів, компанія змогла придумати дійсно безпечним одиниць.

Компанія також переконалися, що вони були б у змозі створити кращий типів систем безпеки і функцій, які будуть тримати Subaru пасажирів на своїх місцях, а не з них. Є також пасивні системи безпеки, такі як двигун, який був спеціально розроблений так, що він не буде втручатися в безпеці пасажирів у разі аварії.

Але є лише деякі з речей, знайдених безпеки в транспортних засобах. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про них, ви можете піти на офіційному сайті автовиробника і дізнатися більше про технічні характеристики.