Tokyo Motor Show

Більше 50 років в даний час, Токійському автосалоні був центром тяжіння з 1954 року, для всіх тих, хто зацікавлений в автомобільній промисловості.

Шоу користується популярністю за показуючи стані найсучасніших і футуристичних технологій у вигляді концепції автомобілів, включаючи вантажівки, автобуси та автомобілі. Ви можете очікувати, щоб знайти величезну безліч свіжих концепцій по всьому шоу. Є так багато їм, що ви можете знайти його важко стежити за кожним з експонатів в деталях.

історія

На початку історії шоу, його увагу як і раніше на саме легкових автомобілів. вантажівок і автобусів. Проте, у зв’язку із зростаючою японської автомобільної промисловості і торгівлі японських автомобілів по всьому світу вона розширила уваги і включити легкових автомобілів. Навіть зараз, коли в автомобільній промисловості в західній півкулі виявляється під погану погоду, японський автопром сподівається на орієнтир продуктивності.

Організатори шоу, Японії асоціація виробників автомобілів, змінили формат шоу, починаючи з події минулого року (тобто Tokyo Motor Show 2007). Тепер шоу проходитиме раз на два роки, з виставці комерційних автомобілів, яка відбудеться в рік між ними. Наступний епізод традиція сорок першому, Tokyo Motor Show, яка відбудеться в 2009 році.

Раз на два роки обіцяє включити широкий спектр легкових автомобілів, мотоциклів, вантажних автомобілів, комерційних структур, транспортних засобів, і деталей транспортного засобу.

Tokyo Motor Show 2007

Проведення тему «зловити новини, доторкнутися до майбутнього”, захід було проведено в Makuhari Messe, Тіба і тривав 17 днів хорошим, з 26 жовтня 2007 року (п’ятниця) по 11 листопада 2007 року (неділя).

відвідувачів

Поруч з 1425800 чоловік відвідали шоу, проте ця цифра була значно менше, ніж число тих, хто побував на цих концертах в 2005 році. У 2005 році близько 1512100 прийшов на шоу.

прем’єри

Враховуючи, як Японії і в світі, велика кількість прем’єри спливли на цьому заході. Чисельно було 77 світові прем’єри (5 комерційних автомобілів, 36 легкових автомобілів, 32 мотоциклів, 4 кузовів) і 103 японської прем’єри (2 комерційних автомобілів, 75 легкових автомобілів, 26 мотоциклів).

Технологія ознаками

Теми і спрямованість недавньому минулому покази продемонстрували трансмісії та її компонентів саме. передач, трансмісій і т.д., і на паливних елементах і гібридних транспортних засобів.

Під час подій 2007 паливних елементах і гібридних автомобілів перетягнув всю увагу. Наприклад, Toyota показала концепт-кар «1 / X” або “один-Х”.

Як і в Prius, автомобіль претендує на досягнення в два рази більше економії палива. До послуг гостей напівлегкій автомобільна рама з вуглецевого волокна армованого пластику, який також допомагає економити газ.

Концепція подальшого має додатковий гібридної трансмісії, яка може працювати як на бензині або E85 (суміш 85% етанолу і 15% бензину).

Щоб дізнатися більше про шоу і для проникнення в суть автомобільної промисловості, будь ласка, відвідайте мій блог, автомобільний Hotspot.