Toyota Джим Пресс наступним Мейєр у двір Крайслера

Джим Пресс, раніше Toyota США Виконавча тепер Chrysler призначений заступником голови і президента. З генеральний директор Боб Нарделлі спочатку Coming From Home Depot вищий пост, Джим Пресс приєднається Тім Lasorda-Боб Нарделлі команди для кращої Chrysler виробництва і продажів.

Ефективні 17 вересня Джим Пресс займуть новоствореної 15-й поверх офіс для нового віце-голова і президент в Детройті штаб-квартиру Chrysler. Хоча прес називатиметься як Lasorda, він відповідатиме за інших операцій Chrysler. Його призначення охоплює Крайслера північноамериканських та міжнародних продажів, глобальний маркетинг, стратегію продукту і послуг і запчастин.

Крім того, як віце-голова і президент, Тім Lasorda відповідає за виробництво, закупівлі та поставки, трудових відносин, глобального розвитку бізнесу та альянсів, як заявив у своєму нещодавно підписав п’ятирічний контракт з Chrysler.

«Наша головна команда тепер складається з лідера« пропозиція »світового класу в Тома і настільки ж лідером світового класу” попит “у Джима”. говорить Боб Нарделлі, Chrysler CEO.

Якщо б ви могли досі пам’ятаю, на початку минулого місяця, колишній Lexus (дочірня компанія Toyota) віце-президент з маркетингу, Дебора Wahl Мейер також залишив Toyota для вождя Chrysler з маркетингу посади співробітника.

Будучи заснованої Японії як Honda (Honda виробник гальмівних дисків), президент Тойоти Північній Америці позиції, які раніше займалися преси, в даний час приділяється Шигеру Хаякава, 53, японською мовами.

Toyota знаходиться на шляху в побитті Ford Motor Co, як другий за величиною автовиробник в автомобільній промисловості США. Загін Преси від японської компанії двигуна, безумовно, призводить до додаткового переполох в критичні моменти, як цей. Прес вважається одним з найкращих активів Тойоти у вирішенні широкого кола клієнтів по всьому світу.

“Частина моїх нових обов’язків буде зміцнюватися і активізації дилера тіла. Це те, що я був захоплений в Toyota і буде захоплений в Chrysler.” Прес йдеться в заяві.

Джим Пресс був першим не-японців член Тойоти ради директорів. За 37 років роботи з Toyota, прес славиться своєю сильною пропаганди потужним, здоровим тілом дилера. Не дивно, що призначення Пресс “в якості виконавчого нові Chrysler вітається дилерами.

“Для них, щоб зняти Джим Пресс розповідає мені, що є багато чого відбувається. Це просто чудово. Це величезний, сміливий крок. Я не знаю, як ви могли б мати більш сміливий крок”. Сказав Карл Galeana, Детройт основі Ван Дайк Dodge власника.

“Це найбільша річ, що відбулося в цьому бізнесі протягом тривалого часу.” додав він.

З пресою керівництва Toyota, в даний час другої за величиною автомобільної компанії, коли справа доходить до продажу в США. Останні Крайслера гальмівні з групою ДаймлерКрайслер Автомобілі, робить його зараз Cerberus Capital Management власності. Джим Пресс автоматично стане членом ради директорів і ради директорів Цербера операцій та консультативного Ко