Toyota закривається на троні ГМ

Корпорація Toyota Motor наближається до корпорації General Motors як найбільший виробник автомобілів у світі. Це те, що його продажів говорять промисловості. У лютому світове виробництво Toyota збільшилася на 28 місяць поспіль. Компанія повідомила про глобальну сумою виробництва 680 968 автомобілів в лютому. Їх кількість збільшилася на 0,9 відсотка в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Виробництво зросло на 1,5 відсотка до 311 167 одиниць, щоб відзначити 62-й місяць поспіль збільшення на користь Toyota. У Японії вихідний автовиробника збільшилася на 0,4 відсотка до 369 801 автомобілів, щоб відзначити 18-й місяць поспіль збільшення і чудовий звіт за лютий. У 2006 році світове виробництво Toyota виросли на десять відсотків до 9018000 автомобілів, щоб принести автовиробника ближче до Детройті GM. Остання випустила 9180000 автомобілів по всьому світу в минулому році.

Підвищення цін на бензин штовхнув споживачам економічні автомобілі, як Toyota Prius і гібридну середнього Camry, який є найбільш продаваним автомобілем на ринку Сполучених Штатів.

“Це не дивно. Коли справа доходить до автомобілів, споживачі хочуть кращу якість за доступною ціною з хорошою пробігом газів”, сказав Arrowhead Asset Management Роккі Boschert, який розраховує Toyota і Honda Motor корпорації для світового № 2 місце ще в 2003 році, і, за повідомленнями Форд уже поступився своє місце за GM, трон його користується, починаючи з кінця 1920-х років, в Toyota в Сполучених Штатах в цьому році.

Девід Коул, голова для Центру автомобільних досліджень, раніше цитує кажучи: “Ми збираємося, щоб мати реальний Доннібрук між GM і Toyota в наступному році, і це буде струсити всю галузь але приз для інвесторів залишається. в нижньому рядку. Титули гарні і все, але прибутковість і стійкість, що дійсно важливо. Велика може бути хорошим, але ви також можете розоритися ».

Але GM заявила, що захищатиме свій трон. “Ми націлені на переробку GM в більш конкурентоспроможну, компактніше компанія, яка може генерувати прибуток на постійній основі”, сказав прес-секретар GM Брайан Акрі. “Ми не будемо змінювати нашу Північну Америку антикризовий план або пожертвувати нашої прибутковості заради однієї чудовою».

Інші японські автовиробники також демонструють значні віхи на світовій арені авторинку. Honda Motor Co, другий за величиною автовиробник Японії, повідомила, що її світового виробництва зросли на 5,6 відсотка до 301 897 одиниць в 19-му місяці збільшення і запис на лютий. Автовиробники внутрішнього виробництва збільшився на 8,6 відсотка до 115 460 автомобілів на дев’ятий місяць поспіль, у той час як виробництво за кордоном зросли на 3,8 відсотка до 186 437 одиниць.

Nissan Motor Co, з іншого боку, заявила, що її світового виробництва впав 3,1 відсотка до 282 542 автомобілів у лютому. Автовиробник, який має союз з Renault SA з Франції, додав, що вихід зарубіжних знизився на 0,1 відсотка до 172 293 автомобілів і його внутрішнє виробництво скоротилося на 7,5 відсотка до 110 249 одиниць.

У Сполучених Штатах, виробництво Nissan виросли для нового седана Altima, але скоротив виробництво інших моделей призвело до 15,6 відсотків припадають на 58173 автомобілів там. Седан Altima може похвалитися безліччю цікавих функцій і автозапчастин, які включають Nissan кріплення двигуна.

Корпорація Mazda Motor представила свої світового виробництва впав 5,2 відсотка до 110 448 одиниць в лютому. Автовиробник викотили 30873 транспортних засобів на її зарубіжних заводів, вниз 11,5 відсотка, у той час як внутрішнє виробництво скоротилося на 2,6 відсотка до 79575 одиниць. Крім того, виробництво на корпорації Mitsubishi Motors знизилися на 4,6 відсотка до 114 724 автомобілів. Також повідомляється, 19,2-процентне падіння в закордонне виробництво заліку 6,0 відсотка виграшу у вітчизняне виробництво.