Toyota побудує завод в Індії

Корпорація Toyota Motor є другим за величиною автовиробником в світі, і вона має намір побудувати новий завод в Індії і продавати малолітражних автомобілів в країні в перший раз. “Нам потрібно йти в таку сегменті”, сказав Atsushi Toyoshima, керуючий директор Toyota, у віданні заводу Індії. “Без цього, Toyota не може бути суттєвим гравцем на ринку. Це дуже ясно.”

Toyoshima відзначити, що Toyota має всього 0,7 відсотка ринку пасажирських автомобілів в Індії, як це тільки продає Corolla і Camry седанів, вартістю близько вдвічі більше, ніж середній автомобіль країни. Він планує представити моделі меншого розміру, оскільки він прагне виграти 10 відсотків частки ринку ймовірно, буде рости на 15 відсотків щорічно протягом наступних 20 років. Ці маленькі автомобілі, сумісні з Superwinch та інші авто доповнень.

“Щоб домогтися успіху в Індії, маленький автомобіль має вирішальне значення”, сказав К. К. Міттал, який управляє 1750000000 рупій ($ 40 млн) в якості головного директора з інвестицій в Нью-Делі з управління активами супроводу. “Седан як серце ринок досить, знаходячись далеко,” Міттал додає.

Японський автовиробник збільшив свою частку автомобільного ринку Індії з 0,06 відсотка у 2003 році. Саме тоді, коли Toyota вперше викладені своєї мети поступаючись частку десяти відсотків до 2010 року. Toyota City, Японія-компанія, має 20-процентну частку корисності сегмента автомобілів з Innova.
В інтерв’ю тільки на заводі компанії в Індії, сказав Toyoshima автовиробник ще не вирішив, де буде збудовано новий завод, який буде виробництво моделі меншого розміру, що компанія буде продавати в Індії. Коли він буде побудований також не повідомляються.

За даними Товариства індійських автовиробників, продажі автомобілів Toyota знизилися на пасажирському 22 відсотків в 11 місяців, що закінчилися лютому з роком раніше до 6530. Отже, продаж своєї інноваційної та Prado транспортних засобів збільшився на 17 відсотків до 32166.

Toyota, що базується в Аїті, Японія і заснував в 1933 році Киічиро Тойода, славиться виробництвом автомобілів, вантажівок, автобусів і роботів і надання фінансових послуг. У 2006 році компанія повідомила про загального обсягу виробництва автомобілів з 9018000 автомобілів. Поки Toyota є найприбутковішим автовиробником у світі.

Більшість аналітиків у галузі вважають, що Toyota Will поглинання General Motors посту найбільшого автовиробника або наприкінці цього року або наступного року. Торік автовиробник збільшив свій річний обсяг виробництва автомобілів на 1,7 мільйона чоловік з 7,3 до дев’яти мільйонів. Цього року цільової Тойоти річний обсяг виробництва становить 9,4 млн. транспортних засобів. Якщо мета буде досягнута, яка може прокласти шлях до нового автовиробник тримає титул найбільшого автовиробника у світі.