Toyota приєднується NY марафон запобіжник

Бігун не буде, ймовірно, хочуть зустріти автомобіль, але капот Toyota захисту виробника, Toyota, Цілі мають близьких зіткнень з тисячі бігунів у двох марафонах, який відбудеться на вулицях Нью-Йорка.

Для того щоб стати ексклюзивним спонсором авто як на ING Нью-йоркського марафону і Нью-Йорку марафон Половина представлених Nike, гігантський японський автовиробник підписав трирічний контракт. Фінансові умови операції були закриті, і компанії будуть представлені його гібридної платформи, включаючи Prius, Highlander SUV і Camry Hybrid, через регіональне телебачення та друк, он-і офф-Звичайно вивісок, а також оперативного використання, таких як перевезення спортсменів і офіційних осіб. Крім форми грошовий приз, як чоловіків і жінок переможцем в ING Нью-йоркського марафону отримає Prius.

Альянс буде активувати на підтримку марафону NYC Половина представлених Nike, який відбудеться 5 серпня. ING Нью-йоркського марафону відбуватиметься 4 листопада, а попередній спонсор автомобіль був розумним мікро компактний DaimlerChrysler в 2005 році.

Брайан Рісс, автомобіль Тойота Operations Manager в Нью-Йорку заявив, що регіон Prius є їх гламурним гібридних і отримує найбільшу увагу з натовпу Голлівуд, але вони хочуть підтримати всю свою гібридну лінію. Він додав, що довгостроковий план Toyota в тому, щоб мати гібридну для кожної моделі компанія будує, і що цей союз допоможе зробити більше споживачів усвідомлюють свої гібриди. Також спонсором нью-йоркського марафону Avis і сказав, що буде включати в себе Prius в якості опції прокат автомобілів починаючи з цього літа.

Енн Hinegardner, СВП-розвиток бізнесу та маркетингових стратегій в Runners Нью-Йорку Road, яка контролює як марафони і ряд інших подій працює цілий рік, сказав, що автомобіль категорії дуже важливо для марафону, і підписання Toyota знаходиться у відповідності з їх прихильність навколишнього середовища, а також для здоров’я. За її словами, Toyota планує повну активацію зараз через листопада.

третього туру час

Тур АСТ роси матиме кілька нових стратегій на місці, як він вступає в третій сезон за тиждень: Луїсвіллі, Денвера і Сан-Хосе були замінені на Балтімор, Солт-Лейк-Сіті і Клівленді, як тур зупиняється; MTV був доданий в медіа-міксу; і тур сама назва змінилося від роси Action Sports тур, але Mountain Dew Pepsi залишається титульним спонсором і всі провідні спонсори в п’яти місцях повернулися.

Графік почалося з Panasonic Відкрити у Балтіморі в 21-24 червня і проходить через PlayStation Pro в Орландо на 18 жовтня по 21 за участю провідних спортивних дій спортсменів у BMX, мотокрос і скейтбординг заперечування для точок і грошовими призами.

Уейд Мартін, президент і генеральний менеджер на АСТ Dew Tour, Аврора, III, сказав, що це була перша частина їх стратегії по створенню АСТ [Action Sports тур] як зонтичний бренд, що складатиметься з іншими подіями. Він додав, що вони хочуть АСТ стати тим, чим є NASCAR своїх шанувальників і споживачів. Мартін також зазначив, що АСТ планує включати взимку США спортивним заходом туру і глобальних подій.

Точок, таких як NBC і USA Network (подія покриття), Fuel TV (превью та огляди), ФСК радіо, VOD в потенційному розмірі 30 млн. будинків і ITunes буде коштів, за допомогою яких туру дійде до людей. Два закулісний шоу і функцій до кожного туру події є новими в цьому році на MTV і MTV2. Відвідуваність останніх було близько 250 000, що на 15 000 з першого туру. AST Dew Tour належить NBC Universal і Live Nation.

Мартін сказав, що проблема в їх 3-й рік буде з тією ж проблемою в їх 10-й рік, який стає все більше людей, щоб бути присутнім особисто, подивитися або отримати доступ до подій і підтримувати їх спонсорів. Right Guard Open (Клівленд, 19-22 липня), фургони Invitational (Портленд, штат Орегон, серпень 16-19) і Toyota Виклику (Salt Lake City, вересень 20-23) та інші зупинки туру.