Toyota є новим зверху

За останні кілька місяців новини звіти зосередилися на зниженні долю найбільшого автовиробника у світі, General Motors, а також на зростання Toyota попереднього піднесення. Багато хто передбачає, що це буде рік, що Toyota обжене General Motors в продажах, а інші висловлюють обережність відносно цієї оцінки. Чи не все одно хто є номером один? У багатьох відношеннях вона робить. Давайте розглянемо долі двох верхніх визначити, чи є пошуки Тойоти обігнати General Motors станеться цього року.

Отже, чому це важливо, хто головний продажу автовиробника у світі? Одним словом: престиж. Бути номером один у будь-якої категорії споживачів каже, що ви перебуваєте на вершині своєї гри. Ні, немає нічого поганого в тому, номер два – просто запитайте Avis – але кажуть, що “ми більше старатися” не слід прирівнювати до життя номер один незалежно від того, як мило вашої реклами може бути.

General Motors, зниження в поєднанні з вознесінням Тойоти чудово. У свій час, General Motors виробляється більше половини всіх автомобілів, проданих в США Сьогодні ця цифра знижується до 25% і продовжує падати. Toyota, з іншого боку, пройшла шлях від виробника бідних якість автомобілів до того, що кожен виробник вказує при створенні своїх автомобілів. Дійсний “тест” в галузі перевантажений виробників.

Спочатку, багато хто думав, що Toyota вознесіння не відбудеться до 2010 року, якщо коли-небудь. Хоча General Motors втрачає частку ринку, вона має сильну присутність в інших місцях, особливо в Китаї, де він є номером один автовиробник і двозначного зростання продажів з року в рік є поширеним явищем. Таким чином, зарубіжні ринки було те, що GM зберегла сильний.

Внутрішній ринок ГМ хоча може бути те, що викликає капітуляції. З запланованих звільнень і закриття заводів у прогрес, GM скидає надлишок виробничих потужностей на користь передбачуваних потреб. Toyota, з іншого боку, не може йти в ногу з потужністю, оскільки попит на три лінії автомобілів – Toyota, Lexus, Scion і – продовжують стимулювати зростання. Справді, якщо є простір заводу, Toyota буде використовувати його для виробництва більше транспортних засобів. Таким чином, прогноз на обгін Toyota GM в основному базується на наявних можливостей і попиту.

Toyota, проте не збирається претендувати на позиції № 1 так легко. У 2005 році General Motors продав більшість автомобілів, що він з 1978 року, так що все не так похмуро, як думали, якщо поглянути на компанію з глобальної точки зору. Зростання в Китаї, потенціал за рахунок свого корейського Daewoo допоміжні та відродження інтересу до кількох новим або зміненим вітчизняні моделі можуть зупинити кровотечу. Деякі думають, що GM скоротив, наскільки вона повинна йти і з новими моделями в Інтернеті, включаючи пікапи, позашляховики, Saturn Sky і ауру, та інші ГМ може бути готова до сплеску продажів.

Ніхто з нас не може передбачити майбутнє, але він демонструє одне: битва за автомобільної перевагу буде тільки міцніти і ні автовиробник може дозволити собі приймати як належне. Для споживачів, як і ви, ви виграють як поліпшення якості і цінових стратегій дати вам самий кращий удар для долара.