Tremec TKO 5-ступінчаста – оновити м’язи автомобіль з перевантаженням

Реальна радість володіння м’язи автомобіль знаходиться в її рушійною силою. М’язи власників автомобілів, які хочуть отримати максимальну віддачу від своїх автомобілях часто їздять у далекі автомобільні шоу та інші заходи, але без передачі Overdrive довгої подорожі по шосе стає виснажливим. Якщо автомобіль має продуктивність заднього моста це ще гірше. Я люблю звук V8 на швидкості, як і будь-який хлопець там, але стійкий 3600 RPM протягом трьох годин з твердим гучним вихлопних стає виснажливим. Більшість з нас вже звикли до можливості провести бесіду і / або почути по радіо під час довгих поїздок, і ми хотіли б бути в змозі пройти принаймні кілька АЗС не зупиняючись, щоб заповнити! Overdrive передач вирішує ці проблеми, а також надає багато інших переваг, а також.

Tremec TKO Overdrive є ручний п’ятиступінчастою який ідеально підходить для переобладнання в класичних автомобілів м’язи шістдесятих і сімдесятих років. З вашим вибором 0.82:1, 0.68:1, 0.64:1 або овердрайв співвідношенні залежно від моделі, ви можете реально довести ці обороти до прийнятного числа. Нижче обороти двигуна на шосе забезпечує декілька переваг.

По-перше, як уже згадувалося, є рівень шуму. Якщо у вас є 3,73 передавальне число головної передачі з шин 235/60-15 (26,1 “високий), 75 миль на годину дорівнює 3600 оборотів в хвилину з не-овердрайв чотири швидкості. TKO-600 з 0.64:1 п’ятій передачі (найпопулярніша версія ), що принесе 3600 RPM до 2300 RPM неквапливий в той же 75 миль на годину. Рівень шуму на рівні 2300 RPM є набагато простіше на вуха через пару-три години, ніж 3600 RPM буде!

Ще одна перевага більш низьких оборотах, що я вже торкався збільшується витрата палива. За інших рівних умов, двигун, очевидно, буде використовувати менше палива при 2300 RPM, ніж це буде при 3600 оборотів в хвилину, але з двигуном м’язи автомобіль, який був побудований для продуктивності є ще один фактор, який вступає в гру. При 3600 об, деякі 4-карбюраторами може мати вторинні частково відкриті. Якщо у вас є більш крутий передавальне число головної передачі, це навіть більш імовірно, що вторинні відкриті на високих швидкостях. З 4.10 заднього кінця, що число 75 миль в годину я використовую результати майже 4000 оборотів в хвилину з не-овердрайв передач. У цей момент, багато карбюратори матимуть вторинне поховання барелів палива. Зниження оборотів необхідне для круїзу на шосе зменшить кут відкриття дросельної заслінки, закриваючи вторинні і зробити величезну різницю в економії палива. Я насправді бачив витрата палива на шосе бути подвоєна за рахунок установки технічним нокаутом, через те, що в стані круїз без вторинних відкритим!

Двигуни зношуються швидше на більш високих оборотах. Простіше кажучи, кожен двигун має термін експлуатації, який складається з певного числа обертів, заборони зловживання, відсутності піклування чи катастрофічний провал. Якщо ви використовуєте менше тих революцій кожен раз, коли ви їдете в 200 милях на автосалон, ваші $ 5000, $ 10 000, або навіть $ 20 000 Двигун буде тривати довше. Так буде все додається до нього, яке перетворює з двигуном. Ваш генератор, водяний насос, механічний паливний насос, насос гідропідсилювача рульового управління, компресор кондиціонера і всі будуть менше RPM повороту на шосе, і їх життя буде збільшено.

Високопродуктивні двигуни виробляють більше тепла, ніж звичайні двигуни легкових автомобілів роблять. Багато автомобілів мають тепла м’язи проблеми через високих оборотах на шосе. Зменшення оборотів в хвилину з Overdrive може знизити температуру двигуна і запобігти перегріву на тривалі поїздки.

Нематеріальні переваги всіх перерахованих вище є те, що Overdrive дозволить вам сісти за кермо вашого автомобіля м’язи більше. Ви зможете і більш імовірно, щоб вести це подальше далеко шоу-автомобіль, або навіть на відпочинку! Overdrive дозволяє Вам насолоджуватися вашим автомобілем більше, ведучи її в місця, які ви не розглянули б з 4-ступінчастою (або 3-ступінчаста автоматична) спінінг двигуна при 3600 об.

TKO багато сильних для більшості автомобілів м’язи. Він розрахований для будь 500 або 600 Нм безперервний введення, і ці цифри дуже консервативні. Є велика кількість автомобілів, що працюють набагато більше, ніж номінальний крутний момент з технічним нокаутом, і невдачі рідко. Хоча я не можу миритися з використанням офіційно технічним нокаутом в додаток, рейтинг якого перевищує Крутний момент, я можу вам сказати з досвіду, що багато людей, зробили це і не було ніяких проблем, навіть в умовах гонки.

Tremec TKO знизить рівень шуму на шосе, збільшити витрату палива, збільшити термін служби вашого двигуна, і все додається до нього, може зменшити або усунути температурного режиму і дозволяють вести свій автомобіль в місця, які ви не захотіли зі старим чотири швидкості. Це сильніше, ніж старі Muncies, Т-10С, Toploaders, і A-833S. Існують версії, що буде болтами безпосередньо з точністю до загального GM або Форд 4-ступінчаста дзвоном, а також індивідуальних Дзвін Mopar доступні для адаптації до технічним нокаутом Mopar невеликий блок, великий блок, або пізньої моделі Hemi. В цілому, це ідеальна передача для м’язів автомобіль, який заганяють на шосе. Для отримання детальнішої інформації про специфікаціях технічним нокаутом і варіантів, погляньте на інші мої статті в цій серії.