Vauxhall у верхній частині British Motor інженерно

Діапазон Vauxhall автомобіль пропонує широкий вибір легкових автомобілів і фургонів, які відповідають місту, сімейного користування, виконавчої та занять спортом.

Діапазон Vauxhall автомобіль, який найкраще підходить для міського водіння складається з Нової Agila, Corsa, Meriva і Astra. Нова Agila є невеликий, але просторий автомобіль, який може поміститися 5 осіб, великий багаж і складських приміщень. Нова модель Agila, хоча і невеликий, має безпечне зчеплення з дорогою і інтелектуальні функції безпеки. Ця модель пропонується як в бензинових і дизельних двигунів. Моделі Corsa в трехдверном або п’ятидверному варіантах. Нагороджений Кращий суперміні в What Car? Awards 2008 з його приголомшливою і впевнений стиль, Athe Corsa має динамічне шасі і все весело роз’єм MP3. Meriva представляє собою п’ятидверний мінівен з великою кількістю аудіо система площею і двома односпальними яка, безумовно, відмінно підходить для сімей. Astra знаходиться в люк і спортивні варіації.

Наступна в списку гордості Vauxhall ті кращі для великих сімей: Zafira, Vectra, Нова Insignia, Antara, а VXR8. Zafira пишається своєю Flex7 система сидінь і люк на даху. Vectra приходить в салон або люк і розглядається як гоночний автомобіль з високою продуктивністю і рівнем вишуканості і бензиновим V6 турбо двигуна. Нова Insignia це абсолютно новий автомобіль від Vauxhall і одним з його найкращих. Її купе, як силует і його м’язова ще гнучкі функції завершити свій чудовий зовнішній вигляд і продуктивність. VXR8 є чотирьох-дверний м’язів тварини. Це чудово розроблений спортивний автомобіль з громовим 431PS, 6.2-літровий V8 двигун, який пишається своєю зовнішністю і ходовими якостями.

Лінія Vauxhall Виконавчий пропонує Vectra, Insignia і нового VXR8 з їх чудовим дизайном і ультра потужні двигуни.

Спорт діапазон Tigra, купе родстер з забирається жорсткий верх з жирними лініями і великі спортивні виглядає. Astra Twin Top є купе кабріолет з приголомшливою і елегантний дизайн ідеально підходить для Vauxhall договір оренди. Крім того, в діапазоні спорту VXR8, Vectra, Antara, Costra і доступні для Astra Vauxhall лізингу.