Volkswagen запустити Вольфсбурга новий спеціальний випуск автомобілів

Volkswagen завжди була успішною з особливими випуск автомобілів в минулому. Візьмемо, наприклад, Вольфсбург обмеженим тиражем Кабріолети і Trek Jettas гірський велосипед, що обидва були сильними продуктами Volkswagen. Прямо зараз, автовиробник розглядає можливість подальшого підйому одних цього обмеженого видання славу з чотирма новими пропозиціями.

Вольфсбург Limited Edition Jetta в основному 2,5 л Jetta з асортиментом популярних варіантів, як 16-дюймові легкосплавні диски, люк на даху і холодну погоду пакет і за ціною майже на $ 2000 нижче, ніж аналогічній комплектації Jetta. І відповідно до традицією автовиробника в створенні якісні автомобілі, Jetta оснащена тільки кращі Volkswagen Jetta частин.

Ціни на обмежене видання Вольфсбург становить $ 19360 для ручного і $ 20435 для автоматичного. Обмежена частина видання також пропонується в єдиній у своєму роді видачі посвідчень особи і п’ять варіантів кольору.

Найбільший автовиробник Європи також представить обмежену табличку, за Фаренгейтом – який буде використовуватися як для хетчбека GTI і GLI седан. Тільки 1200 кожного з них буде створений, і вони прийдуть в унікальних, одноразові квітів. Фаренгейт помаранчевий для GTI і Фаренгейта жовтий для GLI — як будуть представлені 18-дюймові колеса, підігрів сидінь шкірою і люк на даху. Ціни на GTI DSG передач становить $ 27665 в той час як GTI за ціною $ 27880 для ручного і $ 28955 для автоматичного.

Завершення четвірка є тримісний Білий New Beetle. Чому Тримісний White? Через свою білої роботу фарби, білий кабріолет даху і білий інтер’єр. Відповідно з Volkswagen тільки 3000 цих білих Жуки буде проводитись. Вони прийдуть з 17-дюймові легкосплавні колісні диски та шкіра сидінь. Плюс, це буде пропонуватися тільки з автоматичною коробкою передач і за ціною $ 25990.

Volkswagen дивно пропозицій
У маркетингу, бізнес-схеми різних рекламних зайняті використанням концепцій, які будуть ефективно представляти продукти. Але не Volkswagen, в одному зі своїх найбільш дивних маркетингових хитрощів ніколи, нещодавно оголосив, що будь-якому клієнту, що покупка або оренда 2007 Jetta, Jetta GLI, GTI, Rabbit, New Beetle і New Beetle Convertible отримає стандартний гітарі, які можуть грати через аудіо систему автомобіля.

Гітари Фольксвагена, які повинні бути віддані на замовлення відповідно з самим автомобілем. Гітари бувають в тому ж кольорі і має автомобіль автомобіля Ідентифікаційний номер відображається на ньому. Тобто на додаток до різних емблеми Volkswagen.

Маркетингова кампанія автовиробника ознаками рокера Slash сортуванню і рокер Джон Майер.