Volkswagen запустити третій член сім’ї хреста, новий CrossTouran

У новинах: Volkswagen виробник популярних ліній VW ротор розподільника і найбільшого автовиробника Європи оголосила, що запустить свій третій кросовер моделі Volkswagen CrossTouran на ринок. Volkswagen CrossTouran з Додатковою “Хрест” звуть великий автомобіль, щоб бути використання для день у день заходу. Його тіло, що вражаючий погляд, який можна очікувати від автомобіля Volkswagen. Його інтер’єр свіжим і його корпус був побудований високо.

Фактично це не перший випадок, коли Volkswagen створив такі типу транспортного засобу, в минулому році Volkswagen CrossPolo створили який носить те ж свіжим інтер’єром і високим шасі. Він також є одним з найбільш продаваних автомобілів Volkswagen сьогодні. Потім у січні 2007 року, Volkswagen відправила другу модель цього виду на ринок у вигляді CrossGolf. А два місяці тому інший хрест повинен бути введений, яка є CrossTouran.

Volkswagen CrossTouran чудовий автомобіль з багатовимірної характер. Це розумно розроблений з достатньо місця як для пасажирів і вантажів. Новий хрест ван заснований на Touran, який був перероблений восени минулого року. І так само, як і його брати і сестри інших хреста, новий CrossTouran характеризується насиченим гвардії смуги, потужні колісні арки, змінені бампери і перероблений диски.

Перед вітриною CrossTouran, 17-дюймові “Funplay” колеса типу оснащені шинами розміру 215, а в задній з шинами розміру 235. Ширина колії автомобіля була також збільшена. І надати йому сміливіше і зліше зовнішній вигляд, корпус був зведений приблизно на 12 міліметрів. Його просторий салон ще одна чудова особливість нового хреста, оскільки він може бути використаний для перевезення продуктів, як гірські велосипеди, дельтаплани, або будь-який вид спортивного обладнання.

Новий хрест також можете зробити паркування для вас через факультативні рульового допомога при паркуванні система під назвою “Парк Assist”, яка включає “Парк Пілот” системи попередження відстань в передній і задній. Він також “Hill Hold Control” в гору, допомогти. Система допомоги при паркуванні використані для нових Хрест як система, розроблена Volkswagen, який виконує парковку майже автоматично. Це також дуже простий в експлуатації, так як це натиснути кнопку активована.

Коли мова йде про зовнішній оснащений новим Volkswagen CrossTouran ідентифікується своєю передньою деталі, які частково складаються з чорних корпусів фар, хром матовий знаки решітку радіатора, чорні смуги гвардії і перероблений бампер особливо в його нижній частині зі стандартними протитуманними фарами. Вона також має характерний чорний, текстурована обробка кришки в спойлер області, яка уподібнюється ті, що на позашляховиках.

Знайдено з боків Volkswagen CrossTouran чорні тіла охоплює близько дверей, пороги і крила. Акцент смужки на дверях, панелі і підвіконня колісні арки і виробляються з того ж високоякісного чорного пластику, який зернистої забезпечують захист від пошкоджень парковки і підкреслюють його сильним екстер’єру. І так само, як цього доповнення частин, Дверні ручки спортивний чорний. Також встановлено на чорний дужках стандартну рейку даху, що вона зроблена зі срібла анодованого металу.

На задньому кінці CrossTouran є задні ліхтарі з темними органів і надійну конструкцію бампер, який виконаний у відповідності із загальною концепцією транспортний засіб із запахом чорною обробкою.

У усередині нового хреста являє собою колаж з квітів, матеріалів і тканин. Свіжого апельсинового дизайн виконаний виключно для нової моделі Хреста. Вона також може розміститися не менше семи місць і до 1989 літрів вантажу. Новий Хрест також витривалість і стійкість, щоб взяти на себе будь-який виклик.