Volkswagen нагородами нового Touran

Новий Volkswagen Touran з його топ-оф-лінії автозапчастин, як циліндр Volkswagen майстер тепер пропонується з двигуном TSI 125kW/170hp. Цей двигун з безпосереднім уприскуванням оснащений нагнітачем і турбокомпресором, який поставляється з унікальним DSG безпосереднім перемиканням коробки передач і Highline обладнання в стандартній комплектації. Таке вражаюче поєднання є ексклюзивним в області MPV.

Команда інженерів Volkswagen перетворив інноваційні концепції в реальність з її технологією TSI. Нагнітач працює в нижньому діапазоні обертів при турбокомпресора на високих оборотах. Поєднання цих двох створює щедре кількість силою 125kW/170hp, постійні групи крутний момент 240 нм від 1500 оборотів в хвилину до 4750 оборотів в хвилину і низькою витратою палива в 7,6 liters/100km.

Технічну базу для Twincharger технології забезпечується 1390 куб.см двигун з чотирма циліндрами, який виробляє динамізм 2,5-літровий атмосферний двигун. TSI забезпечує максимальний крутний момент від найнижчого показника 1500 оборотів в хвилину. Вона може досягати 100 км / год за лічені 8,5 секунди, а максимальна швидкість 212km / ч.

Технологія TSI виправдовує девіз Volkswagen, який є “максимальна потужність-мінімальне споживання”. Ця технологія доступна в Touran з двигуном 103кВт, Volkswagen Golf, Volkswagen Golf Plus і Volkswagen Jetta. 125кВт Twincharger був також доданий до верхньої частини діапазону Volkswagen Touran.

Volkswagen вже отримав три нагороди за його двигун TSI в міжнародному рівні. Перша нагорода, отримана автовиробника було восени 2005 року Що нового призу від американської “Popular Science” журналу. Другим прийшов навесні 2006 року, коли VW отримав Пол Піч премії в Німеччині. І третю премію отримав VW у Великобританії, де був удостоєний Twincharger журі від “Міжнародний двигун року» у 2006 році комітет перемоги “1,0-1,4 літра” категорії. TSI був також визнаний як “Кращий новий двигун 2006 року».

Volkswagen Touran Highline TSI доставки 170 к.с. з коробкою передач непосредственног за ціною € 31,006.67. Volkswagen Touran TSI ідеально підходить для тих, хто шукає доступний пакет фінансування. Поточний пакет ювілейний пропонується безкоштовне страхування автомобіля в перший рік. Крім того, перевірки та обслуговування також надається безкоштовно протягом чотирьох років. Інтегрований триходовий фінансування пропонується за річною відсотковою ставкою у розмірі 2,9% із закругленою подовження гарантія геть. Щомісячний внесок адаптована до індивідуальних розраховується страхова премія автомобіль з другого року.

З моменту запуску Touran у Європі в березні 2003 року, вона змогла продати більше 650 000 одиниць. Друге покоління Touran був на ринку з листопада 2006 року і має ряд з трьох бензинових двигунів, чотири дизеля і природному газі плюс три редукторів.