Volkswagen на рулоні

Volkswagen Америки, Inc оголосила, що в 2007 році Volkswagen Rabbit був обраний в якості (ALG) Автомобільні Керівництво оренди найвища вартість при перепродажу прогнозованих у сегменті компактних автомобілів. Щорічна премія визнає автовиробників для виробництва автомобілів передбачив зберегти більшу частину своєї первісної ціни. Моделі, які нагороджені за кращі залишкову вартість є одними з провідних засобів в їх відповідних категоріях.

Автомобільна керівництво аналізує вартість оренди, ефективності транспортних засобів та тенденції в галузі в більш ніж 1100 автомобілів в 13 сегментів транспортного засобу, щоб визначити кращі залишкову автомобільної промисловості цінностей. Премія заснована на прогнозованих залишкових автомобільна Керівництво оренди цінностей і галузевого аналізу протягом 2007 календарного року.

У Канаді, Кролик Volkswagen тільки що піймав престижної канадської премії телевізійного шоу Motoring 2007 за кращий «Сімейний автомобіль (до $ 30 000)”.

З моменту свого запуску червня 2006, транспортний засіб була високо оцінена засобах масової інформації. Ця остання нагорода приєднується безліч інших нагород, які в 2007 році Volkswagen Rabbit зібрав з різних канадських груп, публікацій та засобів масової інформації.

Кролик Volkswagen пропонується в трьох або п’ятидверному кузовах, і живиться від 2,5-літровий 5-циліндровий, який розвиває 150 к.с. і 170 фунт / фут крутного моменту і може працювати в парі зі стандартною п’ятиступінчастою механічною або додатковий шестиступінчаста автоматична Tiptronic з (TM). При цінах від $ 19990 за три-дверний моделі, новий Кролик веде блок, який представляє виняткову цінність, комфорт, безпека та динаміки руху.

Тим часом, в Чикаго, дилери Volkswagen в даний час пропонують велосипед Trek Lime та стійки сарі велосипед, щоб клієнти, які купівлю чи оренду нових Кролик з 1 червня по 2 липня 2007 року.

“Коли власники з водіння на значну відстань, ми закликаємо їх для приведення своїх економічних Кролик,” сказав Стюарт Карп, директор Центрального регіону, Volkswagen Америки, Inc “Якщо це швидкий переліт навколо міста, ми закликаємо їх, щоб допомогти навколишнього середовища і кататися на новому велосипеді Trek Lime “.

При стартовій ціні в $ 15 000, Кролик пропонує або п’ятиступінчастою механічною або шестиступінчастою Tiptronic ® автоматичною коробкою передач. Кролик відповідає Часткове Нульове викидів транспортних засобів (PZEV) керівні принципи і, за оцінками EPA пробіг 30 милі на галон шосе.

Вапно, один з новітніх велосипеди Trek, в поставляється зі стандартною технологією каботажних Сімау, включаючи три-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка автоматично змінює механізми, щоб їзда на велосипеді більш приємним. Вапно також настроюється з “скіни”, зчеплення захистом ланцюга колір етикету, які можуть бути включені, щоб колір за вашим вибором. Найбільш важливих особливостей Lime є його екологічність і пропаганду здорового способу життя.

Дана акція доступна в які беруть участь у Чикаго області Volkswagen дилерів.

Заснована в 1955 році, Volkswagen Америки, Inc зі штаб-квартирою в Оберн Хіллз, штат Мічиган. Вона є дочірньою компанією Volkswagen AG зі штаб-квартирою у Вольфсбурзі, Німеччина. Volkswagen є одним з найбільших в світі виробників легкових і найбільшого автовиробника Європи і виробник якісних запасних частин Volkswagen, як кисневий датчик Volkswagen. Volkswagen продає Rabbit, New Beetle, New Beetle кабріолет, GTI, Jetta, GLI, Passat, Passat універсал, Eos, Touareg і через приблизно 600 незалежних дилерів США. Відвідайте Volkswagen Америки на сайті vw.com.