Volkswagen рекламує “up_» на Франкфуртському автосалоні

Volkswagen AG представила минулий понеділок його автомобіль найостанніших людей назвою Up! на автосалоні у Франкфурті. Німецький автовиробник має намір ввести модель в Індії до 2010 року.

Мартін Вінтеркорн, генеральний директор і голова Volkswagen, коментуючи плани автовиробника, сказав: “Ми будемо виробляти Up! для ринків, що розвиваються, таких як Індія, Росія і Китай. “Індія є важливим ринком для нас, додав він.

Чутливі до ціни індійські клієнти, ймовірно, вставай! близько 40 відсотків дешевше порівняно з європейцями покупців. “Машина коштуватиме близько A6, 000 (Rs 3,30,000) для індійських клієнтів у той час як він буде проданий за A10, 000 євро (Rs 5,50,000) в Європі”, сказав він The Economic Times.

Йорг Мюллер, президент Volkswagen Індії, сказав: “Індійський ринок є конкурентним і ми будемо боротися конкуренції через наш продукт інновації, технології, бренд і доступні ціни.”

Up! спроектований, щоб задовольнити нові і малі сім’ї платформи. Чотиримісній машини становить близько 136 дюймів завдовжки і 64-дюймовий широкий. Він включатиме задній привід і достатньо місця для багажу під капотом. Було б живиться від трьох-циліндровий двигун з безпосереднім уприскуванням палива. З заднім розташуванням двигуна, трьохдверна машина, з супутникової навігації і бортового комп’ютера, все ще перебуває на стадії концепту. Це означає, що компанія ще не прийняла остаточного виклику на його побудові.

Забігаючи вперед, VW Америки буде зосереджено на чотирьох основних продуктових сегментів саме компактних седанів, таких як Jetta; компактних позашляховиків, як Tiguan; середніх седанів, як і Passat, і середні позашляховики, такі як Touareg. Німецький автовиробник також поглинається в поліпшенні його частин аксесуарів та обладнання, таких як Volkswagen задній ліхтар лінзи, двигуни і багато іншого.

У 2010 році починає виглядати цікавим роком для малого автомобіля. Авто такі гіганти, як Toyota Motor Corp, компанії Honda Motor Co і Renault AG, ймовірно, вдарив індійських дорогах з невеликими моделями автомобілів до того часу. Цікаво, що довгоочікуваний Tata Motors ‘Rs 1-рупій автомобіля, ймовірно, також будуть доступні навколо тоді, розголошенню Car Connection. Таким чином, жорстка конкуренція в автомобільній промисловості, як очікується, відбудеться.

Одним з ключових питань, що залишилися вирішити, чи є Volkswagen буде використовувати цей об’єкт для отримання продукту особливо обслуговували американського ринку. Пропонований об’єкт, поряд з недавно анонсованої рішення про переїзд штаб-квартири Volkswagen Америки передмісті Вашингтона, округ Колумбія, підкреслює драматичні зміни під ногами на величезний німецький виробник, додається в повідомленні.

Пожвавлення боротьби американських автовиробника операцій буде мати вирішальне значення для планів автовиробника збільшити свої продажі по всьому світу від шести мільйонів до восьми мільйонів легкових автомобілів, вантажівок і кросоверів до 2010 року, зазначив Вінтеркорн. “Ми потребуємо культури нових ідей”, сказав Вінтеркорн, під час розмови на автосалоні у Франкфурті. І це, додав Volkwagen в США генеральний директор Стефан Якобі, тому він санкціонував перехід від Детройта до Вашингтона Але бос Якобі попередив, що «Перехід на Вашингтон як раз одна частина в головоломку”.

У разі, якщо все стає на свої правильні місця, Вінтеркорн орієнтована для американських продажів у три рази протягом наступного десятиліття, принаймні, один мільйон чоловік. У глобальному масштабі, за величиною виробник автомобілів в Європі чекає під’їхати томів повного по-третє, очікуваних восьми мільйонів, в 2010 році. Для цього, автовиробник викочує спектр нових продуктів через свої різні бренди, які включають не тільки Volkswagen, але Audi, Skoda і сидіння, а також премію Маркес, Bentley, Lamborghini, Bugatti і.

Вінтеркорн, з іншого боку, підтвердив, що VW працює над створенням кількох нових пікапів, але Adrian Hallmark, другою особою в США, швидко попередив, що немає ніяких планів, щоб принести вантажівки в Штати.