Volvo бренд означає безпеку

безпеки. якості. турбота про довкілля.

Такі три основні цінності, що Volvo живе і працює на. Насправді, компанія не переконаєтеся, що кожен з цих трьох основних цінностей дуже сильно включені протягом усього процесу створення, розробки і виробництва автомобіля. Через це, багато людей, які знають Volvo любов’ю даб компанії транспортних засобів, “транспортні засоби з серцем”. Зрештою, просто робить Volvo впевнені, що їхні транспортні засоби безперервно видавати турботу і увагу до благополуччя кожної людини, що їхні транспортні засоби дотик.

Багато людей стають живими свідоцтвами про вантажопідйомності транспортних засобів Volvo, щоб забезпечити максимальну безпеку для пасажирів і водіїв, так. Якщо ви зможе почути їхні розповіді на аварії, нещасні випадки, або зіткненні, вони вижили, бо вони їхали або їхали в автомобілі Volvo, Ви були б дуже здивовані, щоб знайти їх все ще живий і не страждає без серйозних травм. І більшість з цих людей були вдячні, що вони перебували в автомобілі Volvo, коли сталася аварія настільки, що вони відразу ж відправився до дилера і купив той же самий тип транспортного засобу Volvo, що вони використовують під час аварії або вони купили інший автомобіль, але той, який все ще ніс концерн Volvo для безпеки людей і благополуччя.

Ви були б здивовані, дізнавшись, що Volvo має власний відділ, який перевіряє і переконується, що Volvo транспортних засобів буде забезпечити максимальну безпеку під час небажаних аварій, які можуть змусити людей втратити своє життя або страждають від серйозної травми. Цей відділ Аварія Volvo Traffic Research Team. Заступник глави цього відомства, Томас Broberg, пояснює: “Це дає нам можливість вчитися, наскільки добре наші захисні системи працювали. Такого роду досліджень є важливою ланкою в нашому прагненні побудувати більш безпечні автомобілі. “Це та сама причина, це дуже важливо, що якщо нам потрібно замінити будь-яку частину Volvo автомобілів, як Volvo S80 частини, просто переконайтеся, що це також виготовлений з якісного матеріалу і з надійних джерел.

Джон Фредрік Grönvall, далі говориться: “Насправді, кожна аварія різні, і є мільйони аварії сценаріїв. Вольво поглибленого дослідження дозволяють бачити, як наші системи працюють у реальному житті. Ми можемо реконструювати аварії і повторити його в контрольованому середовищі нашої лабораторії. “Grönvall є менеджером команди Volvo Аварія дослідному трафіку.