Volvo виходить з новою електричної c30

Водії, які мріють про лізинг автомобіля, який не потребує бензині отримали новий варіант цього місяця, коли Volvo оголосила, що вона планує постачати свої перші електромобілі цієї осені.

C30 DRIVe Електричний автомобіль виглядає як звичайний C30, але харчується виключно електрикою, утримується від викидів вихлопних газів повністю і має радіус дії 93 миль на одній зарядці акумулятора, Volvo йдеться в релізі.

“Це шлях далі, ніж 90 відсотків пасажирів в Європі кришку на щоденній основі”, сказав Леннарт Стегланд, директор спеціального підрозділу Volvo транспортні засоби. “Машина може бути використана для побутових потреб середньої сім’ї поїздок.”

Компанія позиціонує C30 як місцевий приміський автомобіль, але водій, який настає на прискорювачі буде відчувати себе літій-іонний акумулятор відштовхнути його або її від нуля до шістдесяти в 10,5 секунди, перевищивши при 80 Мілер на годину.

Volvo поставить перші 10 автомобілів для клієнтів у шведській енергетичної компанії, і планує збільшити виробництво для більш широкого глобального розподілу в міру підвищення попиту на ринку.

Керівники автовиробника пророкують, що до 2020 року електромобілі складуть від п’яти до 10 відсотків усіх транспортних засобів в Швеції і від трьох до 10 відсотків автомобілів на всій території Європейського Союзу.