Volvo володіти 96 відсотками Nissan Diesel

AB Volvo встановлюється на придбання 96 відсотків акцій у Nissan Diesel Motor Ко завдяки дружнім пропозицією про поглинання за нього шведського виробника вантажівок, Nissan Diesel сказав. Термін приймання, який розпочався 21 лютого, вже закінчився. Таким чином, Nissan Diesel, четвертий за величиною японський вантажівка чайник, тепер стане дочірньою компанією шведського автовиробника.

Автовиробник почав ще одну гарячу придбання і це справа, що термостат Volvo цілком може впоратися. “Відрадно, що ми отримали такий рівень прийняття”, сказав генеральний директор Volvo Лейф Йоханссон. “Ми передбачаємо основні взаємні вигоди для Volvo Group і Nissan Diesel з цією угодою, і це велике задоволення, що власники частки в Nissan Diesel цю точку зору.”

Можна нагадати, що в березні 2006 року, Volvo стала найбільшим акціонером Nissan Diesel. Шведський автовиробник був запропонований Y540 ($ 4.58) грошових коштів на акцію японського автовиробника. Volvo займає друге місце після DaimlerChrysler AG у світовій індустрії вантажівку. Вона володіла 19 відсотками Nissan Diesel до початку пропозицію про поглинання.

Шведський автовиробник отримав більше двох третин акцій Nissan Diesel. Більше того, процес за участю викупу акцій, що залишилися в обігу є в даний час. Ця практика існує у відповідності з японським законодавством. Крім того, Volvo відклало перший квартал проміжну доповідь до 11 травня цього року, тому що Nissan Diesel не випускатиме його річний звіт за 2006 рік до настання такої дати.

Коли термін дії пропозиції закінчився, шведський автовиробник отримав 294 585 705 акцій, відповідне приблизно 96 відсотків від загального числа голосів і капіталу в Nissan Diesel. Ця цифра включає 19 відсотків голосів і капіталу яких належить шведському автовиробникові перед пропозиція була зроблена. Крім того, Volvo володіє всіма 57500000 привілейованих акцій Nissan Diesel.

Що стосується інших чотирьох відсотків частка участі інших акціонерів, Nissan Diesel, як кажуть, набувають акції для перепродажу своєї материнської компанії. Volvo заявила, що хоче придбати Nissan Diesel зміцнити свої екологічно чистих технологій і операцій у швидко розвиваються Азії.

Volvo і Nissan Diesel оцінити вони могли б досягти синергії на суму близько 200 млн євро ($ 2,6 млн.) щороку протягом найближчих п’яти років. Це може бути досягнуто через спільне підприємство автозапчастин та загальними мережами продажів. Volvo вважає, що акції, що залишилися будуть погашені на 30 вересня цього року.

Шведський автовиробник Nissan Diesel і домовилися останнього триматиме свою ідентичність бренду та корпоративної культури. Зрештою, очікується, що на Токійській фондовій біржі буде делістинг Nissan Diesel. Завершення операції потрібне схвалення антимонопольних органів в США і Південній Африці. Volvo тепер отримав схвалення з боку американської влади. Крім того, шведський автовиробник розраховує отримати схвалення в Південній Африці наприкінці травня. Щодо інших питань, автовиробник вважає, що угода вважається виконаною.